ראשי

כל כך טיפשי! (צילום: אינסטגרם)

הדוגמנית הזו סיכנה את חייה בשביל תמונה באינסטגרם, ועכשיו המשטרה בעקבותיה

מה חשבתם לעצמכם?! #לא_אהבנו

 עומר טסל   |   24/02/2017  |    |    | 

 

 

אנחנו עושים המון דברים די שטותיים בגלל הרשתות החברתיות: אנחנו אוכלים אוכל שהתקרר כי לקח לנו זמן לצלם את התמונה המושלמת; למשל, או שאנחנו מתלבשים בבגדים יפים, נוסעים למקומות פוטוגניים ומצלמים עשרות תמונות עד שנהיה שבעי רצון מהתוצאה, שלבסוף נשתף באינסטגרם. אבל הדוגמנית הבאה עשתה מעשה כל כך שטותי וכל כך מסוכן - ועכשיו היא משלמת את המחיר.

 

 

ויקי היא דוגמנית רוסייה, והיא הצליחה להרגיז הרבה אנשים כשתמונה שלה נתלית מגג בניין גבוה בדובאי, בלי שום אמצעי בטיחות, הפכה ויראלית. כל מה שאנחנו חושבים לעצמנו זה - למה לעזאזל לסכן את החיים שלך בשביל תמונה?! כל כך טיפשי!!!

 

 

 

 

 

לאחר שוויקי וחבריה העלו ליוטיוב סרטון ובו מתואר צעד אחר צעד כיצד התגנבו לגג הבניין וצילמו את התמונות המסוכנות, זימנה המשטרה בדובאי את הדוגמנית לחקירה בטענה שהיא סיכנה את חייה. דובר המשטרה הבהיר כי האזרחים מוכרחים להבין את הסכנה בפעולות שכאלה בלי הציוד המתאים והאישורים הנלווים.

 

 

 

הדוגמנית הגיבה ואמרה שהמשטרה צריכה להודות לה על שחשפה את הבעיות הבטיחותיות בבניין. אנחנו חושבים שמדובר במעשה מטורף, מטופש ומיותר, בטח כשמדובר בסך הכול בתמונה. ממש מכעיס שמישהי משתמשת בפרסום שלה כדי לקדם רעיונות כל כך שליליים ומסוכנים. #לא_אהבנו_בכלל