מגזין

אלסה, האם זו את? (צילום מסך מפייבוק Princess Ever After)

הבחורה ששילמה 14,000 דולר כדי להיראות כמו נסיכות דיסני

אם היו לנו 14,000 דולר מיותרים, יש מצב שהיינו עושים את זה גם. #רק_אומרים

 ראש אחד   |   09/02/2016  |    |    | 

 

שרה אינגל היא בחורה בת 25 מקולורדו, ארה"ב שאוהבת את נסיכות דיסני. למעשה, היא כל כך אוהבת את נסיכות דיסני שהיא החליטה להקדיש להן את כל חייה. מה זה אומר? שרה הוציאה יותר מ-14,000 דולר על תחפושות נסיכות דיסני שעיצבה ותפרה במיוחד, הכוללות תלבושות, פאות, אביזרים ואיפור. שרה הופכה את עצמה לנסיכות בל, סינדרלה, שלגיה, אריאל, אורורה, רפונזל, מרידה, אלסה ואנה, וזה פשוט לא ייאומן כמה היא דומה לכל אחת מהן. תראו בעצמכם:

 

 

It's #SelfieSunday. Yesterday we surprised two sisters who've been asking what "the real Snow Queen" looks like. No...

Posted by Princess Ever After on Sunday, April 19, 2015
 

"We do not remember days, we remember moments." - Cesare Pavese #MagicMoments

Posted by Princess Ever After on Tuesday, May 12, 2015
 

Wishing you a Happy Mother's Day from all of us here at Princess Ever After -- including Rapunzel -- on this very special edition of #SelfieSunday! Thank you, moms, for all you do every day.

Posted by Princess Ever After on Sunday, May 10, 2015
 

"Our truest life is when we are in dreams awake." - Henry David ThoreauMay all your 2015 dreams come true!

Posted by Princess Ever After on Friday, January 2, 2015

 

 

For the first time in basically forever, the Ice Princess has a new dress! https://princesseverafterevents.com/product/ice-princess/

Posted by Princess Ever After on Wednesday, January 20, 2016

 

 

שרה סיפרה למגזין HotSpot שהכנת התחפושות יכולה לקחת עד שישה חודשים, הכוללים עיצוב, בחירת בדים ותפירה. עוד היא הוסיפה כי לוקח לה שלוש שעות "להפוך" לנסיכת דיסני; התלבושות כוללות שכבות רבות שלוקח לא מעט זמן ללבוש, לכל נסיכה יש לוק ספציפי הכולל איפור, פאה ולעתים עדשות מגע בצבע אחר מעיניה החומות. הדמיון הרב לדמויות המצוירות כולל, מלבד האיפור והתלבושת, גם גנים. שרה נולדה עם עיניים גדולות מהממוצע, לדבריה "העיניים הגדולות שלי גורמות לי להיראות קצת כמו דמות מצוירת, וזה מאד עוזר במה שאני עושה".

 

 

בעקבות התשוקה שלה לגלם נסיכות דיסני, פתחו שרה והחבר שלה עסק שנקרא Princess Ever After, דרכו אנשים יכולים לשכור נסיכת דיסני לאירועים כמו ימי הולדת או מסיבות. מלבד הופעות בתשלום, שרה והבנות שעובדות איתה מופיעות בהתנדבות מול ילדים בבתי חולים, ששמחים לראות את נסיכת הדיסני האהובה עליהם מגיעה לביקור במחלקה בה הם מאושפזים. גם החבר שלה מצטרף אליה להופעות לפעמים, בתור הנסיך.

 

 

Sending all our love our to our military families this Veterans Day! Our deepest gratitude for your sacrifice and bravery. Thank you for your service!

Posted by Princess Ever After on Wednesday, November 11, 2015

 

 

From all of us to you... Here's a little something to cheer you up this Monday morning!

Posted by Princess Ever After on Monday, July 27, 2015

 

 

למרות העובדה שהיא מגשימה את חלומה עם התחפושות, העסק וההתנדבות, החלום הגדול של שרה הוא להיות נסיכת דיסני אמיתית, אריאל מ"בת הים הקטנה", ליתר דיוק. לא, היא לא מדמיינת לרגע שהיא תוכל לקפוץ לתוך מסך הטלוויזיה ולגדל סנפיר במקום רגליים (אנחנו מקווים), היא פשוט הייתה מאד רוצה להצטרף לצוות הדמויות בדיסנילנד.

 

 

Happy Mermaid Monday from the Little Mermaid!

Posted by Princess Ever After on Monday, November 9, 2015

 

 

PRINCESS- הכי השראה לפורים! כאילו, בקצת פחות זמן וקצת פחות כסף, אבל עדיין.

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)