מגזין

הבנו, אתה מפחיד. (צילום: יוטיוב)

הבחורה הזו גילתה שהליצן מ"זה" מופיע בתמונות האירוסין שלה

הליצן הרצחני כבר מזמן לא נשאר בגבולות אולמות הקולנוע

 אריאלה אביר   |   25/10/2017  |    |    | 

בעוד אצלנו בארץ בני נוער משתמשים בטרנד הליצנים, ששטף את העולם מאז יציאת הסרט "זה", כדי להפחיד עוברי אורח תמימים, בחו"ל אנשים עושים שימוש בפניווייז, הליצן הרצחני, בדרכים קצת יותר משעשעות.

סיפור שהיה כך היה: בחור בשם ג'ס מקלארן התבקש על ידי אחותו לצלם את תמונות האירוסין שלה ושל בעלה לעתיד. מה לא עושים בשביל אחים, נכון? השניים התלבשו כראוי לאירוע, ג'ס לקח את המצלמה שלו וצילם אותם על רקע מקומות אקסטרה רומנטיים. אבל כשהתיישב ג'ס ליד המחשב על מנת לערוך את התמונות הגיח בו היצר הטבעי שיש בכל אחד מאיתנו - היצר שגורם לנו לרצות למתוח את האחים שלנו. עם יד על הלב, מי פה לא ניסה להחליף את המלח במלחייה בסוכר רק כדי לראות את המבט של אחיו כשהוא נוגס בשניצל מתקתק? אף אחד? טוב, כנראה שרק אנחנו חשבנו על זה.

כך או כך, אחרי שערך את תמונות האירוסין, החליט מקלארן להוסיף לתמונות ביצת הפתעה קטנה - את פניווייז מהסרט "זה", ולבדוק האם ומתי אחותו תשים לב לזה. 

לנו כנראה היה לוקח לפחות שבוע לעלות על התעלול, אבל אחותו של מקלארן עלתה עליו כבר למחרת. "מצד אחד, אני מקווה שתקבל את העזרה לה אתה זקוק. מצד שני, ממש בא לי להשתמש בתמונות האלו", כתבה לו אחותו. ואכן, התמונה שנבחרה לבסוף כתמונה שתישלח למוזמנים לחתונה, כוללת גם את הליצן המטריד ביותר שראינו בחיינו. #מעניין_אם_הוא_גם_מוזמן_לחתונה

She found him

A post shared by McJesse (@larenmcjesse) on