ראשי

פוף נעלמו שוב (צילום מסך מפייסבוק)

הבאזז השבועי: ״סטטוסים מצייצים״ - סיבוב שני

האם ״סטטוסים מצייצים״ חוזר? ואיזו זמרת בין-לאומית תגיע בקרוב בפעם השנייה לארץ הקודש? הבאזז השבועי לא מתרגש מהחום ומסכם לכם את האירועים הכי חשובים של השבוע.

 ראש אחד   |   24/07/2015  |    |    | 
פוף נעלמו שוב (צילום מסך מפייסבוק) פוף נעלמו שוב (צילום מסך מפייסבוק)

האם ״סטטוסים מצייצים״ חוזר? ואיזו זמרת בין-לאומית תגיע בקרוב בפעם השנייה לארץ הקודש? הבאזז השבועי לא מתרגש מהחום ומסכם לכם את האירועים הכי חשובים של השבוע.

BURNNNN

לפני כחצי שנה נמחק מהרשת עמוד הפייסבוק הפופולרי בישראל דאז, ״סטטוסים מצייצים״. זה קרה לאחר שנחשף כי חלק מהפוסטים שעולים בעמוד הם תוכן שיווקי - כלומר עסקים משלמים למפעילי העמוד, אבי ועדי לן, כדי שיעלו סטטוסים שקשורים אליהם.

בני הזוג לא התייאשו והמשיכו לנהל מאבק מתוקשר כדי להחזיר לאוויר את העמוד האהוב שהפך למפעל חייהם. שלשום עלה המאבק שלב כשהקימו עמוד פייסבוק חדש הנושא את אותו השם. תוך שעות מעטות זכה העמוד החדש ליותר מעשרת אלפים לייקים, אלא שאז הנהלת פייסבוק התערבה, מחקה את העמוד והודיעה: ״העמוד שלכם הוסר. אנו לא מאפשרים לאנשים ליצור מחדש עמודים שבעבר הוסרו בשל הפרות מדיניות הקהילה שלנו״.

אם חשבתם שזה מה שישבור את בני הזוג לן, טעות בידיכם. תוך כמה שעות עלה לאוויר עמוד חדש, הפעם בשם ״מצייצים״, ובכך הם קיוו לשים סוף לסאגה המתמשכת (והדי-מעצבנת, יש לומר). גם את העמוד הזה, איך לומר, פייסבוק לא כל כך אהבו, והוא הוסר.

 

עוד לא הספקנו להתגעגע

מריה קארי ברוכה השבה מריה! צילום: אימגבנק /GettyImages)

חודש בלבד אחרי שמריה קארי ביקרה בארץ (והספיקה להיפגש עם ביבי ושרה), פורסם אתמול כי הזמרת האמריקאית תופיע בישראל. לדברי מפיקי המופע, ליה לוזון ובני מנשה, ההתארגנות המהירה נבעה מכך שקארי התאהבה בישראל ובירושלים בפרט בביקורה הקודם.

ההופעה המדוברת תתקיים ב-18.8 (יום שלישי, פתיחת שערים ב-19:30) בלייב פארק ראשון לציון. הכרטיס הזול ביותר, שיקנה לכם זכות לעמוד באזור הדשא, עולה 249 שקלים. עבור מקום בגולדן רינג תשלמו 399 שקלים, ומחירם של כרטיסי ה-VIP נע בין 599 ל-699 שקלים.

אם המחירים לא הרתיעו אתכם ואתם רוצים לקנות כרטיס להופעה, קחו עצה מאיתנו - מהרו.

BUZZ - הבאזז לא הולך להופעות ומעדיף להשקיע את הכסף שלו באוכל. ואיך אתם מבזבזים את דמי הכיס?

(כת״צ עילי שמעוני / ilays.rosh1@gmail.com)