מגזין

נו, לא תצרפו אותו לקבוצה? (צילום: באדיבות yes)

הארי פוטר, מאחוריך: הבחור הישראלי הזה ריחף על מטאטא ברחובות לונדון

אנחנו מקווים שהוא הצליח לתפוס את הסניץ' בסופו של דבר

 אריאלה אביר   |   07/11/2017  |    |    | 

האלווין עדיין מראה את אותותיו ברשת. אחרי שאתמול הכרנו לכם את האוגר המתוק שהתחפש לפניווייז, הליצן מ"זה", היום יש לנו בשבילכם תחפושת הרבה יותר משעשעת וגם הרבה יותר מושקעת.

אבירם כרמלי, ישראלי בשונת ה-30 לחייו, שבילה בלונדון סמוך לחג הכי שמח בשנה (כן, כריסמס, יותר שמח ממך), החליט לנצל את ההזדמנות ולהתכונן לאליפות העולם בקווידיץ'. הוא קישט את הלונגבורד הממונע שלו בתפאורה בהשראת מגרש המשחק המלהיב, לבש את גלימת הקווידיץ' של בית גריפינדור ויצא לרחובות לונדון (לא לפני שהוא תפס את המטאטא שלו, הרי בלעדיו התחפושת לא הייתה שלמה), כנראה כדי לחפש את הסניץ' החמקמק.

אם זה מרגיש לכם כאילו ראיתם משהו דומה בעבר, זה כנראה בגלל שבפורים 2016 התחפש אבירם לאלאדין ויצא לרחובות תל אביב רכוב על שטיח מעופף. הנסיכה יסמין לא נראתה באופק, אבל יכולתם למצוא את אבו נתלה על צווארו של חברו הטוב.

בפורים האחרון הוא התביית על סרט הרבה יותר טרגי - כרמלי התחפש לרוז מ"טיטניק", כרך סביבו בובה עליה הודבק פרצופו של לאונרדו דיקפריו (סליחה, ג'ק דוסון), ונסע על גבי הספינה המפוארת כשברקע מושמע שיר הנושא של שובר הקופות, My Heart Will Go On.

לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו מתכוונים לעבוד על התחפושת שלנו לפורים 2018 כבר ממחר.