סטייליש

#סטיילס_בסטייליש (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

הארי סטיילס שוב מוכיח שהוא הגבר הכי טרנדי בעולם

כן, הוא עשה את זה שוב והוא עורר בנו קנאת "טרנד חורף" עזה במיוחד

 נועם גורביץ'   |   22/10/2017  |    |    | 

הכנתם הסופ"ש DIY מהמם לחדר לכבוד חודש אוקטובר, חודש המודעות לסרטן השד, ולא רק אתם הבעתם תמיכה בדרך אומנותית, אלא גם זמרים ענקיים שהופיעו אמש בהוליווד, במופע מיוחד לכבוד החודש הזה. מופע We Can Survive של רדיו CBS עולה כבר מספר שנים וכל הרווחים שלו עוברים לאגודות שתומכות בנשים שחלו בסרטן השד. לאירוע הזה נרתמים אמנים גדולים והשנה הגיעו בין היתר נייל הורן, סאם סמית', קאשה והארי סטיילס, כשכל אחד מהם שר את להיטיו הגדולים ביותר והרים את הקהל הנרגש. מלבד לשירים הסוחפים, אנחנו התרגשנו מרגע אופנתי במיוחד - החליפה של הארי סטיילס (אנחנו אוהבים לעשות טוויסט אופנתי בסיפורים). 

אחרי שבילינו בשבוע האופנה בניו יורק וגילינו שטרנד החליפות נשאר איתנו גם החורף, סיכמנו עבורכם את כל הטרנדים החמים לעונות הקרות וביניהם גם הצבע האדום. אחדו בין שני הטרנדים האלה ומה יצא לכם? הארי סטיילס. הזמר לבש להופעה חליפת שני חלקים אדומה ושוב הוכיח שהוא הכי אופנתי שיש. זה כבר ידוע שהוא חובב חליפות מושבע ומקפיד להפגין את זה במהלך סיבוב ההופעות שלו, אך איכשהו הוא מצליח להפתיע אותנו בכל פעם מחדש, והפעם התלהבנו מהשילוב האמיץ שלו. 

זו לא פעם ראשונה שהארי בוחר ללבוש חליפה בצבע בולט, הוא כבר שבר את כללי המגדר בהופעתו הראשונה כשלבש חליפה ורודה מאוד (כן, מיד הזמנו אחת כזו גם לעצמנו). מאז הוא לבש חליפות בפרינט פרחוני, אתני וגם משובץ, אז אין ספק שאפשר להגדיר את המראה שלו הפעם כיחסית מתון. בכל זאת, להצליח לעורר בנו קנאת חליפות פעם אחר פעם זו אומנות של ממש. 

אנחנו תוהים איך הארי יצליח להפתיע אותנו בעתיד - חליפה בצבעי הקשת? חליפת חלל? חליפת צלילה? מה שלא יהיה, אנחנו נהיה שם. בינתיים נשים לכם מלא תמונות של הארי סטיילס בחליפה אדומה, כי אנחנו יכולים. 

אימג'בנק/Gettyimages

אימג'בנק/Gettyimages

אימג'בנק/Gettyimages

אימג'בנק/Gettyimages

אז מה אתם חושובים על החליפה האדומה של הארי?