ראשי

(צילום מגוגל פליי)

האפליקציות הכי טובות שיעזרו לכם להיגמל מהנייד בתקופת המבחנים

להיעזר בסמארטפון כדי להיגמל ממנו? אין, אנחנו גאונים! 

 ראש אחד   |   28/05/2016  |    |    | 

 

 

הגיע הזמן להודות, הסמארטפון מפריע לנו ללמוד כמו שצריך. אנחנו כבר עם חצי רגל בתקופת הבגרויות והדבר האחרון שאנחנו צריכים הוא הסחות דעת מיותרות כמו הפייסבוק, הקנדי-קראש וקבוצת הווטסאפ המשפחתית. החלטנו לרכז עבורכם את האפליקציות הכי מדליקות שיעזרו לכם לשים את הנייד בצד. על לא דבר!   

 


1. BreakFree cell phone addiction

 

 


אפליקציה זו מודדת כמה זמן השתמשתם בנייד ולפי זה צוברת נקודות. בסוף היום היא ממקמת אתכם בסקאלת ההתמכרות: בטווח האדום/הצהוב/הירוק -  כשהירוק מייצג הכי פחות שימוש בפלאפון.
מה שהכי מגניב בה, הוא שכשנכנסים לאפליקציה מופיעים משפטי מוטיבציה על המסך. תוכלו להגדיר שמשפטי המוטיבציה יופיעו גם כשפותחים את מסך הנעילה ויעצרו אתכם מלעשות שימוש מיותר בסמארטפון (מאוד מומלץ!).

 

Screenshot_20160526-151913 (ניתן להוריד גם באייפון וגם באנדרואיד)

 

2. Forest: Stay focused

 


אחת האפליקציות האהובות עלינו. בכל יום נפתח בפניכם יער, בו אתם צריכים לזרוע זרע. אם לא תיגעו בנייד שלכם במשך שלושים דקות הזרע יהפוך לעץ. לעומת זאת, אם לא תצליחו להתנתק, העץ ימות (#אוי). בנוסף, האפליקציה מספקת לכם גם גרף שמודד את ההתנתקות שלכם מהנייד במהלך השבוע האחרון. 

 

Screenshot_20160526-152746 ניתן להוריד גם באייפון וגם באנדרואיד

 

 

3. ClearLock: block distractions!

 


האפליקציה הבאה מיועדת לאמיצים בלבד! בעזרתה תוכלו לחסום אפליקציות במכשיר שלכם לפרק זמן שתגדירו. במשך זמן זה לא תקבלו התראות מהאפליקציה ולא תוכלו להשתמש בה, אלא אם תאתחלו את הפלאפון, כלומר אם אתם אומרים "לא לפייסבוק בשעה הקרובה", באמת לא תוכלו להיכנס לפייס. 

 

 

Screenshot_20160526-152842 ניתן להוריד רק באנדרואיד

 

4. StayOnTask

 


האפליקציה הזו היא פשוטה, ממוקדת והיא תעזור לכם לסיים את המטלות שלכם. ברגע שאתם אומרים לה שאתם מתחילים לעבוד (נגיד, מתחילים ללמוד לבגרות בתנ"ך), היא מציגה שומר מסך שחוסם גישה להתראות. בנוסף, מדי פעם האפליקציה תזכיר לכם שעליכם להתמקד בעבודה.

 

Screenshot_20160526-153449 ניתן להשיג באנדרואיד

 

5. Pause

 


בעזרת האפליקציה הזאת תוכלו להקציב לעצמכם זמן שבו תתנתקו מהנייד ולבחור את סוג הפעילות שתבצעו. בתום הזמן, תוכלו לשתף את התוצאה בפייסבוק ולהתחרות עם חברים. מי שצובר יותר זמן ללא שימוש באינטרנט, זוכה למיקום גבוה יותר.

 

ניתן להוריד באנדוואיד ניתן להוריד באנדרואיד

 

 

 

PHONE - בהצלחה במבחנים, רק עוד קצת! 

 

 

ׁ(כת"צ נעימה אווסקר / neyema.a@gmail.comׂ)