סטייליש

קרדיט: GIPHY

גאוני: האפליקציה הזו תעזור לכם לבחור את האאוטפיט המושלם כל בוקר

נכון שתמיד חלמתם על המחשב של שר מ"קלולס", שבחר עבורה תלבושת כל בוקר? ובכן, אפשר להפסיק לחלום.

 ראש אחד   |   07/03/2016  |    |    | 

 

 

כבר דיברנו לא פעם על הגאדג'טים הגאוניים מהסרטים שהיינו מתים שיהיו לנו, ואין ספק שבראש הרשימה הזו מופיע הארון של שר הורוביץ מ"קלולס". נכון, המחשב שלה סופר-עתיק, אבל הקטע שהיא פשוט ישבה מולו והוא סייע לה לבחור בגדים - זה פשוט התגלמות הפנטזיה של כל מי שמתקשה לבחור מה ללבוש בבוקר, AKA כולם.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=XNDubWJU0aU

 

 

אפליקציה חדשה בשם Apparel Paris הופכת את הפנטזיה הזו למציאות, רק בצורה הרבה יותר עדכנית. כן, כזו שמותאמת לסמארטפון הפרטי שלנו. מתחילים בבחירת מבנה הגוף וגוון העור שלכם ואחר כך בוחרים מתוך 800 פריטים בסיסיים את אלו שהכי דומים לפריטים הקיימים בארונכם הפרטי. אם יש בארונכם פריט שאתם לא מוצאים לו "כפיל" באפליקציה, תוכלו פשוט לצלם אותו ולמלא את הפרטים שלו, והוא ייכנס למאגר. לאחר שהגדרתם את הבסיס, בכל פעם שתרצו לבחור אאוטפיט, פשוט תצטרכו לבחור אם אתם מחפשים משהו יומיומי או יותר מגונדר. האפליקציה תיקח בחשבון גם את מזג האוויר ו... תבחר עבורכם לוק! OMG.

 

 

אם תרצו להחליף פריט בלוק - או את כולו - תוכלו להמשיך ולדפדף ללוקים נוספים. אפשר גם לבחור פריט אחד ולבקש מהאפליקציה לעצב לוק שלם סביבו או ליצור אאוטפיטים נבחרים עם הזמן. האפליקציה הצליחה בטירוף בצרפת, ונראה לנו שאנחנו עומדים להתמכר בעצמנו.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=grYURnHoT8w

 

 

FASHION - מתכוונים לנסות?

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)