סלבס

שמעת קליק? לבנו נשבר. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

האם שון מנדס יוצא עם הדוגמנית המוכרת הזו?

השניים נצפו מבלים יחד לא מעט פעמים בחודשים האחרונים

 אריאלה אביר   |   06/11/2017  |    |    | 

ימים לא קלים עוברים על מעריצות שון מנדס בכל רחבי העולם - עד שצהובוני העולם הפסיקו לנסות לשדך בין הזמר בעל פני המלאך לבין קמילה קביו, כעת שמו של מנדס נקשר למישהי אחרת - היילי בולדווין (כן, אותה היילי בולדווין שיצאה עם ג'סטין ביבר לשנייה וחצי).

בזמן שרובנו עסוקים בנסיונות להבין האם ג'סטין ביבר וסלינה גומז חזרו לזוגיות ההרסנית שלהם, דיווחים על מפגשים בין הדוגמנית הצעירה לזמר הענק הצליחו לחמוק מעיניי הציבור. מתברר שהשניים נפגשו כמה וכמה פעמים בשבועות האחרונים ואף נצפו אקסטרה קרובים זה לזו במסיבת ליל כל הקדושים שארגנה היילי יחד עם קנג'ל ג'נר. את המסיבה, למקרה שתהיתם, הם עזבו יחד. "הם ללא ספק ממש מחבבים אחד את השנייה", סיפר מקור למגזין "אס וויקלי".

שון והיילי כבר נצפו יחד כמה פעמים במסעדה רומנטית (אתם יודעים, מאלו שאוכלים בהן לאור נרות) ואפילו הלכו יחד לפארק השעשועים יוניברסל סטודיוס, לא לפני שבולדווין הגיעה לתמוך במנדס באחת מהופעותיו בניו יורק.

כרגע לא ברור אם מדובר בשמועות חסרות בסיס שמפרשות חברות אפלטונית כמשהו מעבר, או שבאמת מתפתח סיפור אהבה בלתי נשכח בין השניים. כך או כך, אנחנו לא מצליחים לישון בלילה מרוב מתח, אז כדאי מאוד ששון יצא בהצהרה בקרוב. ואם אין לך זמן להצהרה רשמית, שון, גם תמונה זוגית באינסטוש תתקבל בברכה.