סלבס

אמאל'ה (צילום: אימג'בנק \ GettyImages)

האם קעקוע הפנים של זאין מאליק אמיתי או לא?

וגם - מה המשמעות האמיתית שלו?

 ראש אחד   |   13/03/2016  |    |    | 

 

זאין מאליק כבר הפתיע אותנו בעבר וצבע את שיערו בכל צבעי הקשת, ועכשיו, רק שבועיים לפני צאת אלבום הסולו הראשון שלו, הוא מפתיע שוב. הפעם לא מדובר בצבע חדש לשיער, אלא בקעקוע - על הפנים.

 

 

כן, כן, לפי התמונה שפרסם זאין באינסטגרם שלו, נראה כי הכוכב גילח את שיערו והתחדש בקעקוע של ציפור שבתוכה כתוב M.O.M. המחשבה הראשונה שהכיתוב הזה מעלה היא שזאין הוא הבן המסור ביותר שכל אימא יכולה לבקש לעצמה - כזה שמקעקע "אימא" על הפנים שלו. אך אולי יש להסיק מסקנה אחרת: הרי זאין בריטי, לכן היה צפוי שיאיית את "אימא" כ-Mum, ומלבד זאת, הנקודות שבין אותיות המילה רומזות כי מדובר בעצם בראשי תיבות  - של שם אלבומו החדש, Mind of Mine.

 

 

Like I Would

A photo posted by Zayn Malik (@zayn) on

 

 

??. @zayn ?back in?? making sure we point in the right direction ?

A photo posted by NABIL (@nabildo) on

 

 

אנחנו רוצים להאמין שזאין פשוט מתרגש מאלבומו החדש ורוצה לזכור אותו לנצח ובה בעת מעוניין לעשות מחווה מתוקה לאימוש. מה, אי אפשר גם וגם?!?

 

בכל מקרה, התגובות ברשת חלוקות, ולא מעט מעריצים מתקשים להאמין שהאמן אשכרה יקעקע את הפרצוף היפה שלו והרבה מהם אף סבורים כי הקעקוע מזויף. הכיתוב שהוסיף לתמונה שהעלה לחשבון האינסטגרם שלו: "Like I would" רק מגביר את ספקות המעריצים שטוענים כי הוא התכוון לומר שם "כאילו שהייתי עושה דבר כזה", שזה הסבר לא רע, האמת.

 

 

 

 

[playbuzz-item url="//www.playbuzz.com/rosh1j10/3-13-2016-10-00-00-am"]

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)