בידור

(צילום: יוטיוב)

האם קלווין האריס מנסה לרדת על טיילור סוויפט בקליפ החדש שלו? קבלו 6 הוכחות חותכות

נו, באמת, אין מצב שזה מקרי! 

 ראש אחד   |   30/10/2016  |    |    | 

 

 

קלווין האריס שחרר קליפ חדש לשיר My Way וגרם להרבה אנשים (כולל אותנו) להאמין שכל השיר הזה בעצם יורד על טיילור סוויפט ומוציא אותה כאישה הרעה במערכת היחסים שלהם. עכשיו אנחנו יודעים מה אתם רוצים להגיד, "אוי, נו, שוב 'ראש אחד' מתייחסים רק לטיילור", אבל אנחנו נשבעים, ברגע שתראו את כל ההוכחות - לא תוכלו להתעלם מהן. בקליפ רואים את קלווין מנהל מערכת יחסים עם בחורה שהיא רובוט (ויש לציין שלא פעם טוענים שטיילור היא בעצם בובה, או רובוט, של מערכת יחסי ציבור משומנת), ובשיר עצמו, My Way ("בדרך שלי"), קלווין מתלונן על שהבחורה עוצרת את אותו מלהתפתח ועומדת בדרכו. מלבד המילים של השיר, שניתנות לפרשנות, יש את הראיות הוויזואליות שמוכיחות מעל לכל ספק - הקליפ הזה הוא על טיילור. 

 

1. הבחורה בקליפ של קלווין לובשת שמלה מנוקדת, שמזכירה באופן פלא את החולצה המנוקדת של טיילור סוויפט מהקליפ We are Never Ever Getting Back Together. 

 

(צילום: יוטיוב) (צילום: יוטיוב)

 

2. ומה עם הבגד הזה וזווית הצילום הזאת, הכי Bad Blood. 

 

ggggg (צילום: טוויטר)

 

3. ובגדי העור האלה, עדיין חושבים שזה מקרי? 

 

gfdgdfgdg (צילום: טוויטר)

 

4. סצנת השולחן הגדול שמפריד בין בני זוג ומונע מהם לתקשר באמת (כן, גם זה כבר היה בקליפ של טיילור). 

 

pjimage (50) (צילום: יוטיוב)

 

5. הסוס הזה. נו, תעשו לנו טובה, זה כבר יותר מדי! 

 

gfdgdfgd (צילום: יוטיוב)

 

 

מצד שני, אין מה לכעוס עליו. טיילור תמיד כותבת שירים על האקסים שלה, אז גם לקלווין מותר. מלבד זאת, אתם חייבים להודות שיש פה משהו אירוני; הרי אחרי שהם נפרדו כולם צחקו שטיילור תכתוב שיר חדש על קלווין, והנה, הוא הקדים אותה. מה שנקרא "ויקום המלפפון ויכה את הגנן". 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)