בידור

אפשר שהחורף יגיע? (צילום: יח"צ)

האם קיט הרינגטון יגלם את אחת מדמויות הקומיקס האהובות ביותר?

מאיש השלג לאביר האופל?

 עמרי ויסמן   |   13/09/2018  |    |    | 

חידת היגיון למבינים: האם איש השלג (הלבן) מ"משחקי הכס" יהפוך בקרוב לאביר האפל בעולם הקומיקס של די.סי? על פי השמועות העקשניות שהגיעו אלינו מהוליווד, התשובה היא "בהחלט יש מצב, אבל זה עדיין לא סגור".

ונעבור להסבר: איש השלג מ"משחקי הכס" הוא כמובן ג'ון סנואו, אותו משחק קיט הרינגטון. האביר האפל הוא מן הסתם באטמן, שגולם בסרטי הקומיקס האחרונים של די.סי על ידי בן אפלק. אפלק, כידוע, מתמודד עם התמכרות קשה לאלכוהול ונכון לעכשיו מאושפז במכון גמילה, והחבר'ה בדי.סי מחפשים בדחיפות שחקן ראוי ואהוב שיחליף את באטמן בסרט הבא בסדרה, שצילומיו אמורים לצאת לדרך בתחילת 2019. הרינגטון, כך מספרים, הוא מועמד מוביל לתפקיד, כמו גם ג'ייק ג'ילנהול. העניין הוא שג'ילנהול כבר חתום על תפקיד משמעותי בעולם סרטי הקומיקס המתחרה של מארוול (הוא יגלם את הנבל מיסטריו ב"ספיידרמן: רחוק מהבית" שייצא בקיץ הבא), ואילו הרינגטון כבר סיים את צילומי האחרונה של "משחקי הכס", ומלבד תפקיד קטן בהמשכון האנימציה "הדרקון הראשון שלי 3" (אביב 2019 על המסכים שלכם), הלו"ז שלו די פנוי. יתרון נוסף של הרינגטון הוא גילו הצעיר יחסית (31), שמאפשר לו לגלם את באטמן למשך עוד כמה שנים טובות.

ואם כבר הזכרנו את איש העטלף, נציין שמחר (14.9) יצויין בישראל יום הבאטמן הבינלאומי (שאר העולם יחגוג אותו למחרת, ב-15.9, אבל זה נופל על שבת אז הקדימו אותו אצלנו). ביום הזה עושים כבוד לאחד מגיבורי העל הכי אהובים בכל הזמנים עם מלא פסטיבלים, מבצעים על חוברות קומיקס ושאר הפתעות שאפשר להתע(ט)לף עליהן, ובישראל החגיגה תתקיים בשיתוף חנות הקומיקס הידועה קומיקאזה שבדיזנגוף סנטר בתל אביב. כולם מוזמנים לקפוץ לחנות משעות הבוקר עד הצהריים, לקבל במתנה חוברת קומיקס, לפגוש אמני קומיקס מקומיים וליהנות מהמבצעים השונים – וגם לאחל לקומיקאזה, שחוגגת 15 שנים, מזל טוב. רק שהג'וקר לא יראה אתכם, הוא די קנאי.