בידור

תתחדשי על הבלונד, סלינוש (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

האם צבע השיער החדש של סלינה גומז קשור ל"ריברדייל"?

אם כן, אלו חדשות די מבאסות לדאב קמרון

 אריאלה אביר   |   29/11/2017  |    |    | 

לא היה מישהו אחד שלא היה בשוק טוטאלי כשסלינה גומז השיקה את התספורת החדשה והאקסטרה בלונדינית שלה בטקס ה-AMA, ולמרות שכל אדם מן היישוב ודאי הספיק להתאושש מהשוק ולהמשיך הלאה בחייו, מעריצי "ריברדייל" פיתחו תיאוריה מאוד מעניינת לגבי צבע השיער החדש של סלינוש.

אם אתם לא נמנים על צופי "ריברדייל", נעדכן אתכם שלאחרונה הוכרז כי הסדרה האהובה תזכה לספין אוף שיתמקד בסברינה ספלמן, מכשפה צעירה החיה בעיירה שכנה לריברדייל. "ההרפתקאות המצמררות של סברינה" נמצאת בשלבי הפקה ראשוניים ועדיין לא ברור מי ייקח בה חלק - דבר שמשאיר פתח ללא מעט ספקולציות ותיאוריות לגדול ברשת.

אחרי שבמשך תקופה ארוכה האינטרנט התחנן שדאב קמרון תהיה זו שתיכנס לנעליה של סברינה, כעת נראה שלא מעט אנשים בטוחים שלא אחרת מאשר סלינה גומז היא זו שקטפה את התפקיד הנחשק. כרגע הפריזורה החדשה של גומז היא ההוכחה היחידה שיש להם להיאחז בה, אבל בעולם האינטרנט - זה הרבה יותר ממספיק. תסתכלו על התמונות הבאות, לא נראה לכם שסלינה קיבלה השראה מסברינה?

אם גומז אכן תקבל את התפקיד המרגש, היא לא תצטרך לקחת קורס קסמים נרחב במיוחד, אלא רק להתחבר מחדש לאלכס רוסו שבה. #המכשפים_מווברלי_פלייס_לנצח