בידור

חלום שלנו! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

האם יש סיכוי שאיחוד של "המכשפים מוויברלי פלייס" בדרך אלינו?

אתם מתרגשים כמונו???

 עומר טסל   |   08/01/2017  |    |    | 

 

 

 

תגידו, גם אתם לפעמים חושבים על הסדרות הישנות של ערוץ דיסני בגעגועים? לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו תוהים - אם "האנה מונטנה" הייתה משודרת כיום, איך מיילי סיירוס, או יותר נכון - מיילי ריי סטיוארט, הייתה נראית? או מה היה מצבה הזוגי של סלינה גומז, או ליתר דיוק - אלכס מרגריטה רוסו, מ"המכשפים מוויברלי פלייס" ב-2017? אז לגבי "האנה מונטנה" תצטרכו לשאול את מיילי בעצמה, אבל לגבי "המכשפים מוויברלי פלייס" - כנראה שיש לנו תשובה.

 

 

 

סלינה גומז בילתה את שבת בערב עם לא אחר מאשר דיוויד הנרי, ששיחק בסדרה את אחיה הבכור, ג'סטין. במסגרת פגישת המחזור המרגשת של שני השחקנים גלשה השיחה לתהיות לגבי הסדרה המצליחה של ערוץ דיסני. אל דאגה, סלינה תעדה הכול לסנאפצ'ט.

 

 

צפו בשיחה המרתקת של השניים:

 

 

 

 

 

"דיוויד, נראה לי שאנחנו צריכים לעשות איחוד של הסדרה", פנתה סלינה לדיוויד ולכל הצופים בסנפאצ'ט. "נראה לי שלג'סטין יהיו 15 ילדים ואלכס תהיה עדיין רווקה", סלינה נקרעה מצחוק בעודה מדסקסת על העלילה הבדיונית של האיחוד החלומי. השיחה התפתחה, וסלינה לא הייתה כל כך מרוצה מהבחירות של דיוויד לעלילה של הדמות שלה. "אלכס עדיין תחפש את עצמה", אמר דייוויד לסלינה, והיא אמרה לו להירגע ולבסוף ענתה לו בצרחה: "מה לעזאזל?!". קרעו אותנו מצחוק!

 

 

 

אוי, זה היה יכול להיות פשוט חלומי. הסדרה הייתה חוזרת למסכים, ואנחנו בוודאות היינו נמנים עם קהל הצופים האדוק. אבל אתם יודעים, כנראה שהם בסך הכול התבדחו. נו, טוב, לפחות היה כיף לראות את השניים על אותו המסך, אפילו אם זה מסך הטלפון הסלולרי שלנו. #זה_גם_משהו

 

 

(קרדיט: giphy.com)