בידור

#הלוואי (צילום: אינסטגרם)

האם טיילור סוויפט ואריאנה גרנדה הולכות להקליט דואט?

הן לא מאשרות וגם לא שוללות, אז הכול עדיין פתוח

 עמרי ויסמן   |   26/11/2018  |    |    | 

אם טיילור סוויפט עושה לייק לפוסט בטאמבלר, שבו המעריצים מתחננים שהיא ואריאנה גרנדה יקליטו דואט – יש סיכוי שזה באמת יקרה במציאות? אנחנו לא רוצים לפתוח פה לשטן, אבל הלוואי!

הכול התחיל אחרי שמעריצים הבחינו שאריאנה עשתה לייק לפוסט של "ריפבליק", לייבל התקליטים החדש של טיילור (ששייך לחברת-העל יוניברסל), אליו היא עברה בשבועות האחרונים. גם אריאנה חתומה בריפבליק, מה שאומר ששתי הזמרות חולקות כעת את אותו בית מוזיקלי, כך ששיתוף פעולה ביניהן הוא דבר מוחשי מאוד ואפילו מתבקש.

אם זה לא מספיק לכם, אז אריאנה נצפתה מבקרת לאחרונה את טיילור בביתה האמיתי. יש סיכוי שהן ישבו לדסקס אילו שורות כל אחת מהן תביע בשיר? "אריאנה אהבה את הפוסט על טיילור, וזוכרים שהיא נראתה עוזבת את הדירה שלה? האם זה אומר ששיתוף הפעולה ביניהן בדרך, כי גם ארי חתומה בריבפליק?", תהתה מעריצה נלהבת בפוסט בטאמבלר, פוסט שמאוחר יותר קיבל לייק עצבני מטיילור סוויפט בכבודה ובעצמה, ובעצם העניק סוג של אישור לתהייה / תקווה /  משאלה הזו.

"טיילור בעצם אישרה את שיתוף הפעולה עם אריאנה בלייק אחד בלבד. זה הולך להיות אגדי – דואט המילניום!", נכתב בפוסט אחר, ואילו אדם נוסף הסביר ש"טיילור זהירה מאוד בכל מה שהיא עושה ואומרת ברשתות החברתיות. היא לעולם לא תרמוז לגבי פרויקט כלשהו אלא אם כן הוא באמת יקרה". מתרגשים? גם אנחנו, אבל חייבים לקחת בחשבון שכל עוד הדואט לא הוכרז רשמית על ידי ריפבליק או על ידי אחת הזמרות, אסור להתלהב יותר מדי ו... בעצם, עזבו. למה להיות פסימיים?