בידור

החיוך הערמומי הזה לא עובד עלינו, דאבוש. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

האם זו ההוכחה שדאב קמרון מצטרפת ל"ריברדייל"?

אנחנו לא עומדים בכל המתח הזה, שמישהו ייתן לנו תשובות כבר!

 אריאלה אביר   |   11/09/2017  |    |    | 

סאגת השמועות ממשיכה: בחודש מאי האחרון הבהירו מעריצי "ריברדייל" כי אם הסדרה תצרף לעונתה השנייה את דמותה של סברינה המכשפה הצעירה (דמות שהופעה בסרטי הקומיקס המצליחים ואף קיבלה סדרת טלוויזיה עצמאית בשנות ה-90), הם רוצים שלתפקיד תלוהק לא אחרת מאשר דאב קמרון. בהמשך ציינה דאב כי תשמח לקחת חלק בסדרה, אך שום הודעה רשמית לא שוחררה בנושא. עד עכשיו?

לפני כמה ימים פרסמה קמרון את התמונה הבאה בחשבון האינסטגרם שלה:

☎️

A post shared by ♡DOVE♡ (@dovecameron) on

בתמונה אתם יכולים לראות את סברינה המכשפה נחה לה על הספה יחד עם החתול השחרחר שלה. דאב לא צירפה כיתוב לתמונה מלבד אימוג'י של טלפון. מוזר, אקראי ולא ברור, נכון?

וול, באינטרנט כמו באינטרנט כבר הספיקו לפתח תיאוריה לגבי הפוסט המדובר. המעריצים חושדים כי האימוג'י של הטלפון, שלא קשור כלל לתמונה, הוא דרכה של דאב לגלות לנו כי היא סוף סוף קיבלה את הטלפון המיוחל מיוצרי "ריברדייל" שהפקידו בידיה את חייה של המכשפה הצעירה.

זה אולי נשמע קצת מופרך, אבל לכל המאמינים בתיאוריה יש קבלות. בחודש שעבר פירסמה לילי ריינהרט, המשחקת את בטי בסדרה, תמונה שמצאה בטלפון שלה, שצולמה ביום בו בישרו לה כי התקבלה ל"ריברדייל". בתמונה? לילי לבושה בחולצה עם הדפס של בטי והכיתוב "הכירו את בטי".

אל תבינו אותנו לא נכון, אנחנו מתים על מסרים נסתרים בפוסטים ברשתות החברתיות (היוש, טיילור סוויפט), אבל בחייאת, דאב, פשוט תגידי לנו אם נראה אותך בעונה החדשה של "ריברדייל" או לא!