סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

האם הקשר של טיילור סוויפט וטום הידלסטון הוא קונספירציה אחת גדולה?

אתם חייבים לקרוא את התאוריה המטורפת שרצה עכשיו ברשת.

 ראש אחד   |   29/06/2016  |    |    | 

 

 

בואו נדבר רגע על טיילור סוויפט וטום הידלסטון, או בשמם הזוגי החדש (חשבנו ששמות זוגיים עברו מהעולם כמו הטמגוצ'י, מתברר שלא): הידלסוויפט. ככל הידוע לנו, שבועיים אחרי שטיילור נפרדה מקלווין היא החלה להתראות עם טום, ובתקופת הזוגיות הקצרה הזאת הם כבר הספיקו להיראות צמודים באירועים חברתיים, לפגוש את ההורים של טום (מוקדם!) ואף לטוס ביחד לאיטליה (שבועונים מסוימים קראו לחופשה שלהם "ירח דבש"). עכשיו, זה לא שאנחנו דוחפים את האף שלנו לעניינים לא לנו (אוקיי, קצת כן), אבל אתם חייבים להודות שהם מתקדמים ממש מהר. חוץ מזה, מסכן קלווין, לא היינו רוצים להיות בנעליו. #רוצה_חיבוק?

 

 

 

לא רק אנחנו חושבים שמדובר בהתקדמות מהירה ׁׁ(ומאוד פומבית, חייבים לציין), אלא גם גורמים בתעשיית הבידור. בימים האחרונים הרשת משתגעת בגלל תאוריה שטוענת שטיילור סוויפט יוצאת עם טום הידלסטון רק כי היא רוצה להיות נערת בונד הבאה. מגזין הרכילות TMZ היה הראשון שעלה על העניין ואף סיפק מקורות והוכחות לעניין.

 

אוקי, אז נתחיל ונאמר שהדיבור האחרון בנוגע לליהוק של ג'יימס בונד הבא הוא טום. שום דבר עוד לא רשמי, אף אחד אפילו לא אמר שמלהקים ג'יימס בונד חדש, אבל שמועות מלחשות שטום הוא אחד המועמדים לתפקיד (תכלס, היינו רוצים לראות את זה), וסוכנויות הימורים שונות כבר סגרו את האופציה להמר עליו מהפחד שהן יפסידו הרבה כסף מכך (כי כולם מהמרים עליו).

 

דבר שני, לפי מקור ב-TMZ, קלווין האריס בכבודו ובעצמו אמר שטיילור רוצה להיות נערת בונד הבאה. אז אולי הוא סתם מתנהג כמו דרמה קווין אחרי הפרידה, אבל אולי הוא יודע משהו שאנחנו לא.

 

דבר שלישי, לא כל כך מופרך להניח שטיילור תשמח לפתח את קריירת המשחק שלה. היא כבר שיחקה בכמה סרטים, ומאחר והיא כבר כבשה את כל פסגות המוזיקה הקיימות (אתם זוכרים שיש פרס על שמה, אפילו שהיא עוד חיה?! טפו, טפו, טפו). אפשר להגיד שהיא כבר מוכנה לכבוש פסגות נוספות, ובינינו, להיות נערת בונד זו אחלה פסגה.  

 

אז אם נסכם: טיילור יודעת לשחק, קלווין טוען שהיא רוצה להיות נערת בונד הבאה, טום כנראה יהיה ג'יימס בונד הבא. בואו נגיד שגם אם זה לא נכון, זו אחת התאוריות הכיפיות שנתקלנו בהן לאחרונה. 

 

BOND - חייבים לציין שאנחנו מצליחים לדמיין את טום כג'יימס בונד החדש, אבל פחות מצליחים לראות את טיילור נכנסת לנעליהן של נערות בונד. מצד שני, לכו תדעו. 

 

 

(אינה טוקר / Inna.rosh1@gmail.com)