בידור

איזו התרגשות! (צילום: אינסטגרם)

האם הקאמבק של קייטי פרי צפוי לקרות השבוע? יש לנו את הרמזים המעידים שכן

או מיי גאד! אתם מתרגשים כמונו?

 עומר טסל   |   08/02/2017  |    |    | 

 

 

 

כמעט שלוש שנים עברו מאז יצא אלבומה האחרון של כוכבת הפופ האהובה קייטי פרי, ואמנם בזמן שעבר מאז לא זכינו למוזיקה חדשה, אבל הזמרת בהחלט דאגה להישאר בכותרות. היא קטפה קמפיינים נחשקים, עמדה במרכזן של מריבות מתוקשרות, ובנוסף לכל זה היא מתחזקת זוגיות פוטוגנית עם השחקן אורלנדו בלום. ציפינו, חיכינו בסבלנות, ואכן ההמתנה השתלמה - כי ביום שישי הקרוב נזכה סוף-סוף לחגוג את הסיבה לשמה התכנסנו - מוזיקה חדשה מהזמרת, לייק דה!

 

 

 

יאי! (קרדיט: giphy.com)

 

 

גם אתם מתרגשים כמונו? בכל זאת, אלבומה הקודם של קייטי כלל להיטים רבים, בהם Roar העוצמתי, Unconditionally המרגש ו-Dark Horse המרקיד. לכן, כיאה למעמדה של קייטי, יש לנו ציפיות גדולות מאוד ממנה, ואנחנו בטוחים שלא משנה לאיזה כיוון מוזיקלי תפנה, יהיה מדובר בלהיט! אז מה צפוי לנו ביום שישי הקרוב? הנה כל הרמזים שקייטי דאגה לפזר לכיווננו עד כה. תחילה היא העלתה לאינסטגרם תמונה יפהפייה שלה בשיער בלונדיני וגלי, גבות מודגשות ואאוטפיט בצבע ורוד פסטל מהמם. אהבנו את הסטייל!

 

 

 

 

A photo posted by KATY PERRY (@katyperry) on

 

 

למחרת היא העלתה סרטון של שלט חוצות בכיכובה בצירוף הכיתוב "רמז חדש, ה-10 בפברואר". או מיי גאד, זה בעוד יומיים!

 

 

 

?NEW CLUE: FEB 10 ?

A video posted by KATY PERRY (@katyperry) on

 

 

גם הרמז השלישי שנתנה לנו הוא סרטון, ובו אנחנו רואים כדור דיסקו קשור בשלשלאות לקרסולה של קייטי (וול, לפחות אנחנו מניחים שמדובר בקרסול שלה). לסרטון צורפו הכיתוב "למה אנחנו כל כך כבולים?" וההאשטג FRIDAYTHE10TH#. ההפתעה הגדולה מגיעה בשניות האחרונות של הסרטון, שבהן אנחנו זוכים לשמוע מנגינה שלא הכרנו בעבר. קייטי, האם מדובר בשיר חדש שלך? אנחנו צריכים עוד רמזים! חייבים!!!

 

 

 

Why are we all so chained... #FRIDAYTHE10TH

A video posted by KATY PERRY (@katyperry) on

 

 

גם אתם לא יכולים לחכות ליום שישי כדי להבין במה מדובר?

 

 

נו כבר! (קרדיט: giphy.com)