סלבס

זה קעקוע או כתם של עט?... (צילום: אינסטגרם)

האם הצלחתם להבין את המסר של הקעקוע החדש של סלינה גומז?

הוא חשוב מאין כמוהו!   סלינה גומז מעוררת השראה.

 עומר טסל   |   12/04/2017  |    |    | 

 

 

 

סלינה גומז מעוררת השראה. נקודה. הזמרת-דוגמנית-מובילת-דעת-הקהל מקפידה להפיץ את האג'נדה שלה ואת הערכים שהיא מאמינה בהם בכל מקום שבו היא נמצאת, נואמת או סתם משתתפת. לכן ידענו שמוכרחה להיות משמעות לקעקוע הקבוצתי שעשתה עם הקאסט של הסדרה שהפיקה בפועל - "13 סיבות". רגע, עוד לא צפיתם בה? מהר לעשות בינג' של הסדרה! מהר!!!

 

 

כמו שאמרנו בעבר, המסר של הסדרה חשוב מאין כמוהו - מילים יכולות לפגוע. יש לנו אחריות עצומה על הדברים שאנחנו עושים לאחרים, חייבים להבין זאת. סלינה ושניים משחקני הסדרה, אלישה בואי וטומי דורפמן, עשו קעקוע של נקודה ופסיק - ";". מטרתו של הקעקוע היא לתמוך בפרויקט Semicolon (שם סימן הפיסוק באנגלית), שעוזר לבני נוער להתמודד עם דיכאון, אובדנות ופגיעה עצמית. המשפט שמלווה את הפרויקט הוא "הסיפור שלך לא נגמר עדיין", וסימן הפיסוק שמייצג את הפרויקט מתייחס לשימוש שעושים בו סופרים כדי לסמן על המשכיות פסקה מסויימת, ולא על סיומה. 

השלושה העלו תמונות של הקעקוע לאינסטגרם וסיפרו כי האהדה שלה זכתה הסדרה שלהם, המגוללת את סיפורה של האנה, תלמידת תיכון שהתאבדה, ריגשה אותם מאוד. המסר של הסדרה חשוב בטירוף, ואחרי שתצפו בה לא תוכלו שלא לחשוב פעם ופעמיים לפני כל מילה שתגידו. #גו_סלינה 

 

 

 

 

 

Today was a magical day. Another day to be grateful to be alive. Alisha, Selena, and I went together to get ; tattoos. The ; symbol stands for an end of one thought and a beginning of another. Instead of a period, authors use the semicolon to continue a sentence. For us, it means a beginning of another chapter in life, in lieu of ending your life. I struggled with addiction and depression issues through high school and early college. I reached out and asked for help. At the time, I thought my life was over, I thought I'd never live past the age of 21. Today I'm grateful to be alive, in this new chapter of life in recovery, standing with my colleagues and friends, making art that helps other people. If you're struggling, if you feel suicidal, I urge you to click the link in my bio. Ask for help. Start a new chapter with the support of others. 🌧⛅️🌤☀️and RIP Amy Bleul, who started the semicolon movement.

A post shared by TOMMY DORFMAN (@tommy.dorfman) on

 

 

 

 

 

 

 

אי אפשר שלא להתרגש! מה אתם חושבים על הקעקוע הקבוצתי שלהם?