סטייליש

(צילום: אימג'בנק/GettyImages)

האם הטרנד החדש בעולם האופנה הוא... חצ'קונים?

תצוגת אופנה חדשה מציגה דוגמנים מחוצ'קנים הסובלים מבעיות עור.

 ראש אחד   |   27/06/2016  |    |    | 

 

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינויים טובים ומבורכים העוברים על תעשיית האופנה. נכון, אידאל היופי בחברה שלנו עדיין לא עולה בקנה אחד עם המציאות, אך יש פתיחות גדולה ליותר לאנשים "לא מושלמים". קחו לדוגמה את ויני הארלו, דוגמנית הסובלת מוויטליגו, מחלה הגורמת לעור לאבד צבע בעקבות חוסר פיגמנטים, או את שון רוס, דוגמן לבקן שהספיק לכבוש את כל תצוגות האופנה האפשריות. 

 

ובכן, לאחרונה התוודענו לשינוי מבורך נוסף: דוגמנים עם חצ'קונים ופצעים על העור. מעצב האופנה המלזי מוטו גו הציג בתצוגת האופנה שלו במילנו דוגמנים עם איפור של חצ'קונים. מצד אחד, חצ'קונים בהחלט מסבים לרבים מאיתנו חוסר ביטחון רב, ולראות דוגמנים עם עור לא מושלם די שימח אותנו. מצד שני, האם נכון לאפר ככה דוגמנים? האם לא מדובר בניצול ציני של בעיה אמיתית שחלקנו סובלים ממנה? ואם לחדד, אז למה לא לקחת מראש דוגמנים מחוצ'קנים במקום לאפר דוגמנים עם פנים חלקות? תעשיית האופנה די חלוקה בעניין זה, אבל אין ספק שמדובר בדיון מעניין.

 

 

Motoguo Spring Summer 2017 Milan Menswear Fashion Week  Copyright Catwalking.com 'One Time Only' Publication Editorial Use Only (צילום: אימג'בנק/GettyImages) Motoguo Spring Summer 2017 Milan Menswear Fashion Week  Copyright Catwalking.com 'One Time Only' Publication Editorial Use Only (צילום: אימג'בנק/GettyImages) Motoguo Spring Summer 2017 Milan Menswear Fashion Week  Copyright Catwalking.com 'One Time Only' Publication Editorial Use Only (צילום: אימג'בנק/GettyImages)

 

 

 

 

ZITS - מה דעתכם? 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)