סלבס

(צילום: Instagram)

האם ההתפתחויות החדשות בחייו של ג'סטין ביבר יחזירו אותו לאינסטגרם?

בהחלט מדובר בשינוי רציני...

 ראש אחד   |   20/09/2016  |    |    | 

 

 

מה חשבתם, שרק בגלל שג'סטין ביבר נעלם מהאינסטגרם (וחזר, ואז שוב נעלם), אתם תישארו לא מעודכנים? לא ולא. נכון, הביבס לקח הפסקונת מהרשת החברתית האהובה, אבל אנחנו עוד מאמינים שזה זמני. זאת מכיוון שידיעה שהתקבלה אצלנו זה עתה גורמת לנו להאמין שאולי ג'סטין ישוב בקרוב לפיד האינסטגרם הקרוב לביתכם.

 

 

אז מה פספסתם? קצת יותר מחודש ביחד הספיק כנראה לג'סטין ביבר וסופיה ריצ'י, ועל פי דיווח של אתר הרכילות TMZ, השניים פירקו את החבילה והחלו "לצאת עם אנשים אחרים". זהו? כל כך מהר? טוב, הזוגיות הקצרה הזאת הייתה די אינטנסיבית.

 

 

כזכור, השניים בילו יחד ביפן והעלו תמונות פוטוגניות במיוחד לאינסטגרם של ג'סטין ושל סופיה. התמונות גררו לא מעט תגובות שנאה מצדם של הבליברים, שככל הנראה עדיין לא התגברו על ג'לינה (השם הזוגי של ג'סטין ביבר וסלינה גומז. תגידו, איפה אתם חיים?). באקט של מחאה נגד תגובות המעריצים הזועמות סגר ג'סטין את האינסטגרם. אמנם מאוחר יותר הוא הפעיל את האינסטגרם בשנית, אבל זה היה לשעות בודדות, ואז הוא חזר בו וסגר את חשבונו שוב.

 

 

לנו נשמע שמערכת היחסים הזריזה הזאת הייתה די רצינית - בכל זאת, לא בכל יום (או אולי בעצם כן, אופס) ג'סטין סוגר את האינסטגרם בגלל בחורה! מי יודע, אולי לג'סטין היה קשה עם העובדה שסלינה גומז, AKA האקסית המיתולוגית, אוחזת בתואר "התמונה עם הכי הרבה לייקים באינסטגרם". קח את זה בקלות, ג'סטין!

 

 

אז איפה אפשר למצוא כל אחד מהם? ג'סטין נמצא כרגע בפריז במסגרת מסע ההופעות שלו. הוא לא היה יכול למצוא עיר רומנטית יותר להיות בה כדי לעבור פרידה? באסוש. סופיה, לעומת זאת, נצפתה מבלה עם ברונט בלמפייד, דוגמנית בת 22 שגם נמנית עם ידידותיו של ג'סטין. וול, אנחנו ממש לא רוצים לסכסך, אבל נראה שברונט בחרה בצד של סופיה.

 

 

 

A photo posted by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 

 

 

בכל מקרה, אנחנו מאחלים לשני הצעירים רק טוב! Au Revoir.

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)