בידור

כך או כך, אנחנו מרוצים (צילום: יח"צ)

האם האלבום החדש של אריאנה גרנדה דלף לרשת?

והאם אריאנה הדליפה אותו בעצמה?

 עמרי ויסמן   |   07/11/2018  |    |    | 

ידענו שאריאנה גרנדה אמורה לשחרר עד סוף השנה פרויקט מוזיקלי נוסף, אבל לא ידענו בדיוק במה מדובר. אלבום אולפן? אלבום אוסף? מהדורה מורחבת של אלבומה הקודם, Sweetner, שבסך הכול יצא בקיץ האחרון? אז נכון שהזמרת השיקה לפני ימים בודדים בלבד סינגל חדש בשם Thank U, Next, אבל אף אחד - אפילו לא אנחנו – ציפה למה שקרה ביממה האחרונה.

עשרה שירים חדשים של גרנדה, או לפחות כאלה שמעולם לא נחשפו (אחד מהם הוא גרסה חדשה של Be Alright בשיתוף מיגוס), מצאו את דרכם לספוטיפיי ולאפל מיוזיק תחת הפלייליסט Nobody Does It Better – וככל הנראה מדובר בשירים שמרכיבים את אותו אלבום חדש.

הטוויסט: הרצועות לא הועלו על ידי אריאנה עצמה או על ידי חברת התקליטים שלה, אלא על ידי משתמש אלמוני בשם Zandhr. אבל רגע, מכיוון שלא כל אחד יכול להעלות שירים לשירותי מוזיקה רשמיים וחוקיים כמו ספוטיפיי ואפל מיוזיק, שכן השירותים האלה מאובטחים ומנוהלים היטב, ההערכות הן שאותו Zandhr הוא בעצם אריאנה גרנדה בכבודה ובעצמה, שהחליטה ליצור לעצמה קצת באזז ולהדליף את האלבום תחת שם בדוי לפני ההכרזה הרשמית / ההודעה באשמה. מה נגיד, הצליח לה. אתם מביטים בבאזז הזה עכשיו.