סלבס

"מי? אני?" (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

האם ג'סטין ביבר עקץ את נייל הורן באינסטגרם?

או שאולי הוא בכלל מפרגן ליוצא וואן די?

 עמרי ויסמן   |   27/09/2017  |    |    | 

לא יפה, ג'סטין. תפסיק להעלות לאינסטגרם תמונות שבהן אתה צוחק על נייל הורן ועל האלבום החדש שלו, Flicker, שייצא בעוד כשלושה שבועות. כולם יודעים שנייל הוא בחור רגיש מאוד וזה שאתה שולח לעברו עקיצות וירטואליות בטח לא עוזר לו להתמודד עם כל הלחץ וההתרגשות לפני ההשקה. אה, רגע, עשית את זה בצחוק, נייל לקח את זה בקלות ושניכם בעצם חברים טובים? סבבה, נחליק את זה – אבל אנחנו עדיין שמים עליך עין!

רגע, אין לכם מושג על מה אנחנו מדברים ונראה לכם מוזר שאנחנו פונים לג'סטין ביבר בגוף שני כי ברור שהוא לא יודע לקרוא עברית? אז הנה ההסבר: שלשום העלה ג'סטין לחשבון האינסטגרם שלו סלפי תקריב של פניו, שדומה באופן מחשיד לתמונת העטיפה של Flicker. צירוף מקרים? לא ממש, כי מיד לאחר מכן העלה ביבר את תמונת העטיפה של אלבומו של נייל, במעין משחק מצאו את ההבדלים שכזה. פייר, התמונה של נייל יפה יותר, אבל אולי זה בגלל איכות התמונה של ג'סטין, שצולמה באור עמום מסמארטפון. תחליטו בעצמכם.

בכל אופן, החדשות הטובות הן שנייל דווקא היה די מבסוט / מובך / המום מהמחווה של עמיתו הקנדי, וממש לא נעלב. להיפך, הוא הגיב לפוסט של ג'סטין עם רצף של אימוג'יז נקרעים מצחוק עד דמעות, בליווי קללה צינית שנכתבה ברוח ידידותית – או כך אנחנו מקווים. מעבר לכך, בראיון שהעניק לאחרונה, אמר נייל שג'סטין היווה חלק חשוב מאוד בתהליך היצירה של Flicker. "ביבר אמר לי פעם שאתה אף פעם לא יודע מתי באמת סיימת להקליט אלבום", גילה יוצא וואן דיירקשן. "הוא חשב שהוא סיים עם Purpose, אבל הוסיף ברגע האחרון את Love Yourself. גם אני חשבתי שהשלמתי את האלבום, אבל בדיוק אז נתתי גז עם שירים חדשים". לדעתנו זה טיפ חשוב מאוד לכל מיני דברים שעושים בחיים, ולא רק הקלטת אלבומים.

התמונה הראשונה שהעלה ג'סטין:

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

והתמונה השנייה, עם תגובתו של נייל:

אינסטגרם justinbieber