ראשי

הלוואי שזה הולך לקרות! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

האם ג'ניפר לורנס וטיילור סוויפט ישתפו פעולה בסרט חדש?

אזהרה: האייטם הזה הולך להיות יותר מסובך מערימת טוויסטים בסרט X-מן ממוצע!

 עמרי ויסמן   |   26/06/2017  |    |    | 

בעצם, האייטם הזה הולך להיות מסובך בדיוק כמו ערימת הטוויסטים בסרט "אקס-מן", כי הוא עוסק בדיוק בזה – טוויסטים בסרט "אקס-מן"! נחזור ברשותכם שנה אחורה לקיץ 2016, כש"אקס-מן: אפוקליפסה" יצא לקולנוע. עוד לפני ששוחרר הסרט, היו שמועות שטיילור סוויפט תגלם בו את דאזלר – גיבורת-על שהיא גם כוכבת פופ נוצצת. השמועות האלו התבססו על שתי עובדות עיקריות:

  1. טיילור סוויפט הצטלמה עם חלק מכוכבי הסרט מאחורי הקלעים ונראתה די מבסוטה מהעניין, ממש כאילו שהיא אחת מהחב'רה.
  2. תמונה נוספת, הפעם מתוך הסרט עצמו, הראה את האקס-מנים הצעירים פניקס (סופי טרנר) וציקלופ (טיי שרידן) שוהים בחנות תקליטים ומשוחחים על אלבום של דאזלר. כאילו שזה לא מספיק, סופי העלתה את התמונה לטוויטר בצירוף הכיתוב "1989" – שהוא כמובן שם אלבומה האחרון של טיילור. אם זה לא רמז עבה, אז מה כן?

כלום, כנראה. בסופו של דבר, טיילור לא השתתפה בסרט והסצנה המדוברת בחנות התקליטים ירדה בעריכה. נו, אז מה אנחנו רוצים מכם עכשיו? קבלו: בשנה הבא ייצא סרט אקס-מן נוסף, Dark Phoenix, שיתמקד הפעם בדמותה של טרנר. גם כוכבי הסרטים הקודמים – ג'ניפר לורנס, ניקולס הולט, ג'יימס מקבוי, אלכסנדרה שיפ ואחרים יופיעו בו בתפקידי המוטנטים האהובים עליכם, והנה מגיע הטוויסט הגדול: על פי דיווחים רשמיים, דאזלר תופיע בסרט כדמות משנית. מעבר לכך, אף אחד (עדיין) לא הכחיש שטיילור תגלם את דאזלר, כפי שכולם סברו שיקרה בשנה שעברה, וזה בעצם משאיר לנו שביב של תקווה שהעוול יתוקן בקיץ 2018.

אם יש מפיק או במאי שעדיין מתלבט – תפנימו, טיילור סוויפט היא פחות או יותר גיבורת-על בעולם האמיתי, התפקיד הזה תפור עליה!

 

 

התצלום המפליל מאחורי הקלעים:

 

(צילום: אינסטגרם)

מתוך הסצנה המדוברת שירדה בעריכה:

(צילום: יח"צ)

 

ככה נראית דאלזר בקומיקס. מה, לא דומה לטיילור?

(צילום: יח"צ)

 

בכוונה בחרנו תמונה ישנה בגלל התסרוקת. זה פשוט חייב לקרות! 

(צילום: יח"צ)