סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

האם ג'סטין ביבר וסלינה גומז שיתפו פעולה בסתר כדי לעבוד על כולנו?

כל הסימנים מראים שכן.

 ראש אחד   |   07/08/2016  |    |    | 

 

 

כמעט בכל ריאיון שנערך עם סלינה גומז מגיע השלב שבו היא מצהירה כי אינה רוצה לדבר על ג'סטין ביבר ושסיפור האהבה שלהם נגמר. כל כך נגמר, למען האמת, שהיא אפילו קרעה באמצע הופעה שלה שלט שבו נכתב "תתחתני עם ג'סטין". אפשר להבין אותה, זה לא כיף שכולם מחטטים כל הזמן באיזו מערכת יחסים ישנה שלך ורק רוצים שתחזרי לאקס (שכנראה לא עשה לך טוב, אם נפרדתם. אז באמת, אנשים, די ללחוץ).

 

אבל בשבוע האחרון ראינו משהו מוזר - האם זה שינוי בגישה או אולי תעלול יחצני? אתם תחליטו. ג'סטין ביבר הוציא שיר חדש, Let Me Love You, בשיתוף פעולה עם די-ג'יי סנייק. רבים ציפו לשיר הזה כי הייתה שמועה שמדובר בדואט עם סלינוש. השמועה התפשטה לאחר שסלינה העלתה לסנאפצ'ט גרסה משלה לשיר שלושה ימים לפני שהוא יצא!

 

 

#selenagomez @selenagomez

A video posted by Selena Gomez Snapchats ♡ (@selenasnapchats) on

 

 

ולא רק זה, אלא שגם די-ג'יי סנייק אישר בטוויטר שסלינה הקליטה גרסה משלה לשיר. מעריצים רבים עשו אחד פלוס אחד והסיקו שהשיר יהיה דואט מפתיע. המעריצים כתבו את ההשערה הזאת בטוויטר ואף חלקם זכו ללייקים מדי-ג'יי סנייק בכבודו ובעצמו.

 

 

So it's her version of let me love u // @trapinsoul

A photo posted by Justin & Selena Updates (@jelenasenergy) on

 

He liked this omg @revivalofjelena - @vocalsgomez

A photo posted by Justin & Selena Updates (@jelenasenergy) on

 

 

ואז הגיע יום שישי, ג'סטין שחרר את השיר - ומי לא נשמעה בו? נכון, סלינוש. הרדאר שלנו זועק שניסו לעשות פה תעלול יחצני לקראת שחרור השיר החדש של ג'סטין. הרי מה הסיכויים שסלינה באמת תעלה שיר של ג'סטין לסנאפצ'ט ושדי-ג'יי סנייק יתעתע בכולנו עם לייקים ורמזים שונים? לדעתנו, הסיפור הזה מוכיח שהשניים כנראה חברים טובים יותר ממה שכולנו חושבים.

 

 

WELL - מה דעתכם? 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)