בידור

יאללה, קבענו על דייט במקדונלדס? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

האם אחד השירים באלבומה של דמי לובאטו נכתב על ניק ג'ונאס?

המעריצים בטוחים שכן, ומתחרפנים בהתאם.

 גלי קלש   |   03/10/2017  |    |    | 

כמו שכבר סיפרנו לכם בשבוע שעבר, ביום שישי האחרון שחררה דמי לובאטו אלבום חדש. אחרי הפרידה מהאקס המיתולוגי, ווילמר, ומהאקס הטרי יותר, גיירמו – מעריצים רבים ציפו לאלבום מלא בשירים בנושא שברון לב, והוא אכן הגיע. אבל הלובאטיקס לא ציפו לשיר אהבה על ה-BFF מאז ימי דיסני – ניק ג'ונאס.

רגע, בואו נחזור להתחלה. לפני צאת האלבום הכריזה דמי כי יש שיר באלבום שהיא לחוצה מאוד לחשוף בפני הקהל שלה, כי כולם מיד ידעו על מי נכתב. ואכן, שעות בודדות לאחר שהאלבום יצא לאוויר העולם, מעריצים מכל העולם הבינו שהשיר Ruin The Friendship נכתב על לא אחר מאשר החבר הכי טוב של לובאטו, ניק ג'ונאס.

עכשיו אתם בטח חושבים לעצמכם "זה באותו מידה יכול להיות מכוון לכל ידיד אחר שלה", ובדיוק בשביל זה אנחנו פה. מוכנים? אז ככה: בתחילת השיר דמי אומרת לגבר להוריד את הסיגריה, וידוע כי ניק ג'ונאס אוהב לעשן. לאחר מכן היא מבקשת ממנו לנגן לה בגיטרה את השיר שהיא אוהבת. ואם זה לא מספיק, הכוכבת מוסיפה שלו ולה יש היסטוריה ("קאמפ רוק", מישהו?) והם לא יכולים להכחיש את הכימיה ביניהם.

צריכים הוכחות קצת יותר חותכות? כשנשאלה בריאיון על מי מבין ידידיה נכתבה השורה "הגוף שלך נראה טוב הלילה, אני חושבת שאנחנו צריכים לחצות את הקו. בוא נהרוס את החברות", חייכה הכוכבת והבהירה שהיא לעולם לא תגלה, אבל כשמישהו מהקהל זרק את שמו של ניק לחלל החדר, לובאטו כבר לא חייכה, וכל מה שהצליחה לומר זה "אהה...".

אז נכון, ניק יצא בעבר עם סלינה גומז ועם מיילי סיירוס, שהיו חברות טובות של דמי אי שם בתחילת שנות ה-2000, ונכון, דמי יצאה בעבר עם ג'ו ג'ונאס, אבל יש לנו תחושה שכל זה נועד כדי לקרב בין השניים ולגרום להם להבין שהם הנשמות התואמות אחד של השנייה! #פרנדשיפ_גולס #בסטי_גולס #ריליישנשיפ_גולס