מגזין

העולם יפה (צילום: shutterstock)

האירועים הכי שווים בחופש פסח ברחבי הארץ

כי די, הגיע הזמן לצאת מהבית! 

 ראש אחד   |   22/04/2016  |    |    | 

 

קיבלתם שבועיים וחצי של חופש ואין לכם מושג איך לנצל אותם?! אספנו את האירועים הכי שווים שמתקיימים השנה ברחבי הארץ כדי להוציא אתכם קצת מהבית - עם החברים, עם המשפחה או אפילו לבד. 

 

כמו בסרטים - קרקס בראבו

מתי? 27.4-13.4

איפה? ברחבי הארץ

אם ראיתם יותר מדי קרקס בסרטים אבל פחות מדי במציאות, אתם חייבים להבטיח את מקומכם באחד ממופעי קרקס בראבו (זה די קל, הם מופיעים בכל הארץ - תל אביב, באר שבע, ירושלים, ראשון לציון ועוד). אמנים מכל העולם מבטיחים לכם שעה ורבע בלתי נשכחת של ג׳גלינג, נערות גומי וקצב ממכר.

לפרטים נוספים: bravo.maosimhayom.co.il/announceקרקס-בראבו

 

לראות את העתיד - פסטיבל Geek Picnic

 

מתי? 27.4-25.4

איפה? גן סאקר, ירושלים

פסטיבל Geek Picnic מגיע השנה לראשונה לארץ לשלושה ימים, והוא מציע לכם כמה שעות של בריחה מהיומיום אל העתיד. מדובר במתחם ענק הכולל תחנות רבות, ובכל אחת מהן תוכלו להתוודע אל תחום מעניין אחר שככל הנראה יהפוך לחלק מהחיים של כולנו במוקדם או במאוחר. אם מדפסות תלת־ממד, אנשים ביוניים, מופעי ברקים ומתקן מטורף בשם ״יד האלוהים״ מדברים אליכם - מהרו להירשם, כי הכרטיסים הולכים ואוזלים.

לפרטים נוספים: geekpicnic.co.il

 

פרעה ליום אחד - פסח מצרי במוזאון ישראל

מתי? ימים א׳-ה׳, 30.4-23.4

איפה? מוזאון ישראל, ירושלים

הדרך הטובה ביותר לחוות את מצרים העתיקה היא דווקא במוזאון ישראל! המוזאון יציע סדנאות שבהן תוכלו להתנסות באמנות מצרית ולגלות איך כותבים את השם שלכם בשפת הפרעונים וכן להשתתף במשחק חידות מסעיר ברחבי המוזאון (וכן, יש גם פרסים שווים). רק חסרה פירמידה באמצע, ונרגיש לגמרי בימי הפרעונים!

לפרטים נוספים: itraveljerusalem.com או 072-3290791

 

מופע ״יצא משליטה״

מתי? 12.4-1.5

איפה? ברחבי הארץ

מתברר שלא צריך לחכות לחנוכה הבא בשביל מופע שמאחד את כל הכוכבים הגדולים. ״יצא משליטה״ מציג על במה אחת את תובל שפיר, דר זוזובסקי, גאיה שליטא־כץ, נוה צור, אוריאל יקותיאל ואחרים, וכולם מתקבצים למופע מיוחד שבמהלכו - כך הובטח לנו - לא תוכלו לעצור את הצחוק. מדובר בהופעה סאטירית בשיתוף הקהל, ובה תצפו בכוכבים מהמסך הקטן מאלתרים, צוחקים ועושים שטויות במרחק כמה מטרים מכם.

לפרטים נוספים: facebook.com/events/211951542489780

 

מופע ״אקסטרים על גלגלים״

מתי? עד ה- 27.4 

איפה? ברחבי הארץ

והנה עוד מופע למקרה שרציתם לקחת את החברים או המשפחה לשעה וחצי של בילוי ממוזג ועמוס בכוכבים. מתי בפעם האחרונה ראיתם את עוז זהבי, אליאנה תדהר, דניאל מורשת, לי בירן ויניב פולישוק מחליקים על רולר בליידס? סביר להניח שהתשובה היא ״אף פעם״, אבל יש לנו תחושה שאנחנו יודעים מתי זה יקרה בפעם הראשונה.

לפרטים נוספים: eventim.co.il או *9066

 

 

ארץ הפלאות של אליס בגן גורו

מתי? 27.4-25.4

איפה? ״גן גורו״, קיבוץ ניר דוד

אנחנו כבר מכירים את הגן האוסטרלי ״גן גורו״, המציע ללטף קנגורו בכל ימות השנה, אבל פסטיבל בסגנון ״אליס בארץ הפלאות״ - זה לגמרי מרגש! הגן ישנה את פניו לשלושה ימים ויארח את ארץ הפלאות שכולנו מכירים. מה בתכנית, אתם שואלים? Tea Time עם הארנב המפורסם, ״חפש את אליס״ במבוך צמחים ענק, צביעת שושנים לבנות (כשמלכת הלבבות אומרת משהו, נראה אתכם מסרבים לה…) וגלגול כדורי קיפודים באמצעות מחבטי פלמינגו הם רק חלק מהפעילויות הרבות.

לפרטים נוספים: גן_גורו/nirtours.co.il

 

(כת”צ עילי שמעוני)