בידור

"החיים של ביוטי-בוי בארץ יותר קשים" (צילום: אינסטגרם omry_mizrachi)

האינסטגרמר עמרי מזרחי אוהב להתאפר ולא אכפת לו מה אחרים חושבים

יוצא התוכנית "הבנים והבנות" והאינסטגרמר המצליח, עמרי מזרחי, מספר על החיים כביוטי-בוי בארץ ומביא בשורה משמחת לכל מי שמכור ליוטיוב ולסרטוני ביוטי #ערוץ_חדש!

 עינב לוגסי   |   25/08/2017  |    |    | 

עד היום התרגלתם לראות על שערים של מגזיני אופנה את קנדל ג'נר וג'יג'י חדיד, אבל עכשיו תוכלו למצוא לידן גם את הביוטי-בויז: בנים שהפכו לגורו איפור וטיפוח אצל קהל הרחב. האמת? אנחנו לא נתפלא אם נמצא בקרוב על שער של מגזין נחשב את פניו של עמרי מזרחי (16.5), הביוטי-בוי הישראלי שמתחזק חשבון אינסטגרם אמיץ ואופנתי עם כ-60 אלף עוקבים. מוכנים לשמוע מתי התחילה אהבתו לאיפור ומה השתנה מאז השתתפותו בתוכנית "הבנים והבנות"?

 

על מה אתה עובד בימים אלו?

"בימים אלו אני מצלם סרטונים לערוץ היוטיוב שלי, שעוסק בעיקר בביוטי ובאיפור. כרגע אני מחפש רעיונות לסרטונים שאף אחד עוד לא צילם. יש המון אנשים שמצלמים מדריכי איפור ביוטיוב, והערוץ שלי הולך להיות משהו מיוחד שעוד לא ראיתם".

מאיפה הגיעה ההחלטה לפתוח ערוץ משלך?

"האמת היא שרוב האנשים בתעשיית הבידור היו בטוחים שאני עובד על ערוץ לפני שחשבתי על זה בעצמי. כבר הרבה זמן חיפשתי הזדמנות להתפתח לפלטפורמה נוספת. חשבתי לפתוח בלוג וניסיתי להתחיל לכתוב, אבל לא התחברתי לזה. ואז יוטיוב נורא קסם לי, גיליתי שאני הכי נהנה לדבר מול מצלמה בידיעה שאנשים צופים ומנסים את המדריכים שלי".

מה צפוי לנו בו?

"מדריכי איפור צבעוניים, שלא נראו קודם, המון הגרלות מטורפות ועוד סרטונים שקשורים לביוטי, כי זה מה שאני הכי אוהב לעסוק בו ולדבר עליו".

מתי התחילה האהבה שלך לאיפור?

"האהבה לאיפור התחילה עוד כשהייתי ילד. אימא שלי עברה קורס איפור והביאה הביתה מזוודה ענקית עם המון מוצרים, ותמיד הייתי פותח אותה, מחטט בהתלהבות ומנסה עליי הכול".

איך שונים חייו של ביוטי-בוי מהארץ מאלו של אחד שחי בחו"ל?

"החיים של ביוטי-בוי בארץ יותר קשים, כי כאן לא לגמרי מקבלים בנים שמתאפרים ועושים דברים שהם כביכול נחלתן של הבנות - אני פה כדי לשבור את הסטיגמה. אני מכיר הרבה גברים שעוסקים בתחום האיפור והטיפוח ומתאפרים בעצמם, אבל הם אף פעם לא יצלמו מדריכים ליוטיוב או ידברו על נושאים שקשורים לאיפור, בעוד שבחו"ל בנים יעשו זאת יותר בחופשיות, כי שם כבר מכילים ומקבלים את זה. החלטתי לקחת את הנושא לידיים שלי ולעשות שינוי".

אתה חושב שבעזרת התמונות שאתה מעלה לחשבון האינסטגרם שלך ניתן ליצור שינוי?

"ברור, האינסטגרם שלי מאוד צבעוני, אני חובש פאות בתמונות והאופנה שלי מאוד בולטת. בעיניי כך אני מייצר שינוי בסטיגמות הקיימות, אני מראה לאנשים שגם גברים יכולים להתאפר ולהתעניין באופנה".

איך אתה מתמודד עם התגובות הרעות?

"אני מקבל המון תגובות רעות, אבל זה לא מפריע לי. אני מתייחס לתגובות הטובות, עונה להן באופן אישי ועושה להן לייקים. אם הייתי מתחיל לענות לכל אחד שמציק, לא הייתי יוצא מזה, אז אני אפילו לא מתייחס אליהן".

השתתפת בתוכנית "הבנים והבנות", מה השתנה מאז?

"אומנם אני עדיין מופיע מדי פעם בערוץ הילדים, אבל התבגרתי מאז. כשהייתי ב'הבנים והבנות' הייתי ממש ילד, עכשיו אני יותר בוגר. מבחינת סטייל, אני חושב שהאופנה שלי תמיד הייתה צבעונית וצעקנית, היא לא השתנתה מאז, אלא בעיקר נהייתה יותר מדויקת".

גם לטיילור מלכוב וקים אור אזולאי, יוצאות התוכנית "הבנים והבנות", יש ערוצי יוטיוב מצליחים, יכול להיות ששאבת השראה מהן?

"אני מאוד אוהב את הערוצים של טיילור וקים, ואני צופה קבוע בסרטונים שהן מעלות, אבל הסגנון שלהן הוא פחות מה שאני מכוון אליו. אני פחות אעשה אתגרים ודברים שקשורים ללייף סטייל, אלא רק תוכן שקשור לאיפור ולביוטי".

מיהו המודל לחיקוי שלך בתחום האופנה?

"ג'רמי סקוט, המעצב של 'מוסקינו'. הוא תמיד נותן לי השראות לאאוטיפיטים ותמיד יש לו מה לחדש".

יש לך מסר לבני נוער שרוצים לעסוק באופנה ובטיפוח אבל חוששים מהתגובות?

"תהיו מי שאתם ותעשו מה שאתם אוהבים. אל תחששו לבטא את עצמכם, אם זה דרך איפור, אופנה או כל אהבה אחרת שיש לכם. אל תסתכלו לצדדים או על ההצלחות של אנשים אחרים, כי כשמסתכלים לצדדים, נתקעים. תלכו רק קדימה".