בידור

נו, איזו תאוריה נשמעת לכם יותר הגיונית? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

האינטרנט משתגע מהקליפ של דמי לובאטו על הפרידה מהאקס

ואיך ניק ג'ונאס קשור לכל זה?

 גלי קלש   |   03/12/2017  |    |    | 

זוכרים את הפרידה של דמי לובאטו ווילמר ולדרמה לפני שנה וחצי? אותה אחת שהגיעה כמה שבועות לאחר שדמי דיברה ללא הפסקה על כך שהיא מחכה להצעת נישואים, הקמת משפחה וילדים? אותה אחת שאף אחד לא הבין מאיפה היא הגיעה אחרי שש שנים של זוגיות מעוררת קנאה? וול, עכשיו יש קליפ שמסביר הכול, וכמו תמיד – המעריצים עסוקים בתאוריות פרשנות שונות.

התיאוריה הפשוטה מפרשת את הקליפ החדש של לובאטו ל-Tell Me You Love Me כך: ג'סי וויליאמס הלוהט מ"האנטומיה של גריי", המגלם את בן זוגה, מציע לה נישואים – דבר שדמי תמיד חיכתה שוולימור יעשה. לאחר מכן מגיעות שתי דקות שבהן אנו עדים לחלקים המרגשים והעצובים בזוגיות של השניים. אחת הסיבות למריבות שלהם, על פי הקליפ, הוא החבר הכי טוב של לובאטו, המכונה אריק בקליפ, או לפי המעריצים – ניק ג'ונאס. לא מזמן סיפרנו לכם על שיר האהבה שהזמרת כתבה על חברה הטוב ועכשיו אנחנו לגמרי יכולים להבין למה וולימור קינא במערכת היחסים בין השניים.

רגע לפני שהפתיח מסתיים ומפנה את מקומו לשיר הנושא של אלבומה החדש, ג'סי (ווילמר) אומר לדמי שלנו שאולי הם לא מוכנים לחיי הנישואים. לובאטו עונה בתגובה שהיא מעולם לא הייתה יותר מוכנה. המשפט הזה מזוהה לא מעט עם הזמרת, שאמרה אותו בכמה ריאיונות שהעניקה ב-2015 כשהתייחסה לנישואים.

בסוף הקליפ, כשטקס הנישואים מתנהל כהלכה, ג'סי מחזיר לה את הטבעת, אומר לה שהוא לא מוכן, ועוזב אותה. לבכם נשבר? חכו שתשמעו את התאוריה השנייה, שאולי קצת פחות אהודה בקרב המעריצים, אבל לגמרי נשמעת הסבירה ביותר עבורנו.

לובאטיקס אמיתיים צפו בסרט הדוקומנטרי של הכוכבת לפחות שבע פעמים, ולכן ידוע להם שהסיבה האמתית לפרידת הזוג המלכותי היא שדמי מעולם לא חוותה את חיי הרווקות, ושהיא הרגישה שעליה לנסות להתמודד ולחוות דברים ללא בן זוג.

לכן, התאוריה הזו טוענת שבקליפ החדש לובאטו מגלמת את תפקיד ווילמר ולדרמה וג'סי וויליאמס בעצם מגלם אותה. נשמע הזוי, אבל זה הרבה יותר מסתדר לנו בראש כשמתייחסים לעובדה שווילמר וניק הפגינו חברות מעוררת קנאה, ובהתחשב בעובדה שדמי לוחשת "אני מצטערת" על הנטישה שלה בסוף הקליפ, ואולי גם בחיים האמתיים.