בידור

עד כמה את מחכה לשמור את השיר, טיי-טיי? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

האינטרנט משוכנע שקלווין האריס וקייטי פרי כתבו שיר על טיילור סוויפט

#דרמה

 עמרי ויסמן   |   11/05/2017  |    |    | 

כמעט כולם מתארחים באלבום החמישי של המפיק הבריטי, קלווין האריס, Funk Wav Bounces Vol. 1 (מה זה השם המוזר הזה?!), שייפתח את הקיץ רשמית ב-30 ביוני, כי זה ידוע שאלבומי הדאנס הכי טובים יוצאים בעונה החמה.

ומי אלה בדיוק "כולם"? תפתחו פנקסים, או ליתר דיוק מגילות: קייטי פרי, אריאנה גרנדה, ניקי מינאז', פארל ויליאמס, ביג שון, האפיפיור (או שלא), ג'ון לג'נד, דואה ליפה, פרנק אושן, מיגוס (אנחנו באמת צריכים לשים קצת יותר לב להרכב ההיפ-הופ העולה הזה, ולא רק להזכיר אותו על הדרך), פיוצ'ר, סנופ דוג ואנחנו בטוחים שיש מצב שאולי פספסנו כמה אורחים מיוחדים שזהותם תיחשף בהמשך, אם כי עמרי ביקש שנכתוב שקלווין ככל הנראה התקשר אליו כדי להזמין אותו להשתתף באלבום, אבל הוא לא שמע את הטלפון.

אבל רגע, תנו מבט ברשימה הזו, קלטתם את שמה של קייטי פרי? ובכן, מרגע שנודע כי השניים ישתפו פעולה באלבומו החדש של קלווין, הרשת גועשת בתהייה האם השיר המדובר יתייחס למכרה משותפת של שניהם - טיילור סוויפט.

להזכירכם, לאחר פרידתם ולאחר שהתגלה כי טיילור לקחה חלק בכתיבת השיר This is What You Came For, השתלח האריס בסוויפט בחשבון הטוויטר שלו. "אני יודע שאת מחפשת מישהו חדש לקבור כמו שעשית לקייטי, אבל זה לא יהיה אני. סורי", כתב קלווין בשרשרת ציוצים שכבר הספיקה להימחק מאז. באותו יום צייצה קייטי פרי מחדש ציוץ ישן שלה בו כתבה: "זמן הוא הדרך האולטימטיבית לחשיפת האמת".

כרגע אין מידע קונקרטיבי על השיר המדובר, אפילו לא שם, כך שלא ניתן לדעת האם השיר המדובר באמת יתייחס לכוכבת הפופ. אבל אתם יודעים מה? בואו נחכה, השמועות אומרות שזמן הוא הדרך האולטימטיבית לחשיפת האמת.