בידור

(צילום: טוויטר)

האינטרנט לא מצליח להירגע מהקליפ הכי שערורייתי של קניה ווסט עד כה

OMG, אנחנו לא מאמינים שהוא עשה את זה!

 ראש אחד   |   26/06/2016  |    |    | 

 

שני דברים מאוד גדולים ארעו בסוף השבוע האחרון: אנגליה החליטה לצאת מהאיחוד האירופאי (#הלם), וקניה ווסט הוציא קליפ חדש. לא נכביר במילים על אנגליה (בכל זאת, זה לא תחום ההתמחות שלנו), אבל מה שקניה עשה די זעזע את עולמנו.

 

נקדים ונאמר: אם אין לכם חשבון בשירות הסטרימינג טיידל (שזמין גם בארץ), לא תוכלו לצפות בקליפ. אז במה מדובר? ובכן, הקליפ החדש של קניה, Famous, מציג מסיבת פיג'מות בהשתתפות 12 סלבס ערומים (אלה בובות שעוות, לא הסלבס האמיתיים), בהם טיילור סוויפט, דונלד טראמפ, קים קרדשיאן, כריס בראון ועוד. כל הקליפ הוא מחווה ל-Sleep, ציור מפורסם של אמן אמריקאי בשם וינסנט דזידריו.

 

קניה ווסט אמר שמטרתו של הקליפ היא לא ללעוג לאף אחד אלא פשוט לצאת בהצהרה על פרסום. ובכל זאת, קניה הצליח לעצבן המון אנשים (כולל אותנו). לא, קניה, זה לא מצחיק לשים את טיילור ערומה לידך, בייחוד לאור הסכסוך האחרון שלכם ובטח ובטח מפני שהיא כנראה לא אישרה זאת. ולא, זה גם לא קול לשים את ריהאנה ליד בן זוגה לשעבר כריס בראון, שהכה אותה, וזה גם ממש לא קול להציג את האקסית שלך, אמבר רוז, בקליפ שלך. בקיצור, לא, אנחנו לא תומכים בשימוש בגופם ובדמותם של בני אדם ללא רשותם, גם אם אלה בובות.

 

מה שכן, כמו בכל שערורייה שבה קניה ווסט מעורב גם הפעם הטוויטר לא יכול להתאפק וחייב להפגיז בהומור משובח על הקליפ ובבדיחות על קניה. קבלו את הציוצים שהכי אהבנו: 

 

"טיילור סוויפט מתקשרת לעורך הדין שלה אחרי שהיא צפתה בקליפ"

 

 

 

"אז כריס בראון אמר שהוא בסדר עם זה... אני מחכה לשאר התגובות, לול"

 

 

"אני חושב שרוב האנשים נראים ככה עכשיו" 

https://twitter.com/NoelNiks/status/746540766445572096

 

 

 

 

https://twitter.com/PhattieBey/status/746553477804003328

 

 

CRAZY - קניה-מאניה עד מתי? 

 

 

ׁ(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)