בידור

אופס... (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

האינטרנט איבד את זה לחלוטין לאחר הפדיחה הכי גדולה בתולדות האוסקר

וואי, זה גורם לנו להתכווץ בכיסא!

 עומר טסל   |   27/02/2017  |    |    | 

 

 

היום לפנות בוקר (שעון ישראל), התקיים טקס האוסקר ה-89 החגיגי והנוצץ. הכוכבים צעדו על השטיח האדום, וישבו בכיסאותיהם בסבלנות אין קץ - ממתינים לדעת האם יזכו לקחת הביתה פסלון מוזהב. בין הזוכים הגדולים של הערב בלטו ויולה דיוויס, המוכרת לכם בוודאי מ"המדריך לרוצח" שלקחה את פרס שחקנית המשנה על תפקידה בסרט "גדרות", אמה סטון, שזכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר על תפקידה ב"לה לה לנד", מהרשלה עלי שזכה בפרס שחקן המשנה על תפקידו בסרט "אור ירח" וקייסי אפלק שזכה בפרס שחקן הטוב ביותר על תפקידו בסרט "מנצ'סטר ליד הים".

 

 

אבל דווקא בעת הענקת הפרס היוקרתי מבין כולם - פרס הסרט הטוב ביותר, קרתה הפדיחה הגדולה. וורן בייטי ופיי דנאווי הגישו את הפרס היוקרתי, וכרזו בשמו של הסרט "לה לה לנד". כל צוות הסרט, ביניהם גם כמובן, השחקנים, עלו לבמה נרגשים והחלו להודות לאקדמיה, למשפחותיהם ולכל מי שלקח סרט. עברה בערך דקה עד שהטעות המצערת התגלתה - המגישים קיבלו את המעטפה הלא נכונה, "אור ירח" הוא הסרט הזוכה.

 

צפו בפדיחה:

 

 

 

 

 

אאוץ', בהחלט לא נעים! אבל אין ספק שהיוצרים של "לה לה לנד" התמודדו עם המבוכה בגבורה. האינטרנט, לעומת זאת - איבד את זה כהרגלו בדוגמת מימים וציוצים קורעים מצחוק!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רוצים ליצור את המימ שלכם? עכשיו יש לכם את ההדמנות! מה אמרו לריאן גוסלינג לאחר שהתגלתה הטעות המביכה?

 

 

 

 

לצד הפדיחה היו גם רגעים יפים ומרגשים. כמו הרגע בו אאולי'אי קרוואלהו, השחקנית בת ה-16 שדיבבה את דמותה של מואנה, שרה את שיר הנושא מתוך הסרט How Far I'll Go. אאולי'אי ריגשה את כולם, נתנה הופעה מדהימה ולא הפסיקה לשיר על אף שקיבלה מכה מאחד הדגלים במופע. #אאוץ'

 

 

 

 

 

מה חשבתם על הערב המרגש?