סלבס

(צילום: טווויטר)

האימא הזאת שלחה סלפי לבת שלה, ולא תיארה לעצמה מי עשה לה פוטו בומב

חלומו של כל מעריץ!

 ראש אחד   |   24/11/2016  |    |    | 

 

 

אתם מכירים את זה שההורים שלכם נוסעים לחופשה בלעדיכם? כן, דברים כאלה קורים והם די מבאסים. אבל למרות הקנאה אנחנו מעודדים אתכם תמיד לפרגן להורים שלכם כשהם נוסעים לבלות. בכל זאת, לנו יש בית ספר ומחויבויות שאנחנו לא תמיד יכולים לפספס. וחוץ מזה, כשההורים בחו"ל, זו סיבה מצוינת לבקש מתנות! אז אולי זה לא סוף העולם.

 

 

אבל תגידו, קרה פעם שההורים שלחו לכם תמונה מחופשה וחשבתם לעצמכם: "באסה, יכולנו להיות שם איתם!"? כן, הגיוני שזה קרה לכם. אבל האם קרה שההורים שלכם שלחו לכם תמונה בחופשה, וסלב על שאתם ממש אוהבים במקרה גם היה איתם באותה התמונה? לא, אנחנו פשוט לא מאמינים שזה קרה!

 

 

אבל זה בדיוק מה שקרה לפרסלי פטרסון. אימא שלה בסך הכול שיתפה אותה בסלפי תמים מהחופשה שלה ושל בעלה בהוואי. ומי הופיע פתאום ברקע? לא אחר מאשר ניק ג'ונאס. OMG. פרסלי עשתה את מה שכולנו היינו עושים - לא, אנחנו לא מתכוונים ללצרוח ולהתעלף - היא שיתפה את התמונה בחשבון הטוויטר האישי שלה. התמונה זכתה כמובן לאלפי שיתופים ולעשרות אלפי לייקים, ולפרסלי נותר רק לחוש את תחושת ההחמצה. אנחנו לגמרי מבינים אותך, פרסלי! לבנו איתך.

 

 

 

 

 

ואיך אנחנו יודעים שאכן מדובר בניק ג'ונאס ולא בכפיל מוצלח במיוחד? כי גם ניק דאג להעלות תמונות לחשבון האינטסגרם האישי שלו מהחופשה. לא נצפתה בתמונות של ניק: אימא של פרסלי. סליחה, זה הצחיק אותנו.

 

 

 

Little bro came to hang here in Hawaii... #familyfirst #hawaii

A photo posted by Nick Jonas (@nickjonas) on

 

 

איך הייתם מגיבים אם ההורים שלכם היו שולחים לכם תמונה כזו?

 

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)