סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

ד-ר-מ-ה: דמי לובאטו מתפרצת על כתב רכילות ללא סיבה

יש לנו הרבה מה להגיד על זה. 

 ראש אחד   |   27/07/2016  |    |    | 

 

 

גם אתם חושבים שמאז התפרצה הדרמה בין קים וטיילור התעשייה ההוליוודית שקטה מדי? אנחנו לא יודעים אם זה בגלל שכולם עדיין בהלם, או שמדובר בעונת המלפפונים של הסלבס (כלומר תקופה שבה לא קורה שום דבר מעניין מבחינה חדשותית), ובכל מקרה, לתחושתנו הים שקט מדי. ובכן, לפחות כך היה עד שלשום: דמי, כפרה עליה, העירה את כולם מהתרדמת ויצרה מיני-שערורייה כשהיא רבה עם כתב הרכילות פרז הילטון (שהפך כבר לסלב בעצמו בזכות אישיותו המוחצנות). 

 

הסיפור הזה התחיל עוד לפני חודש, כשמישהו פרסם מים ביקורתי שהשווה בין אריאנה גרנדה למריה קארי ובעצם ירד על אריאנה. מתברר שדמי ממש לא אוהבת את מריה ולכן היא הגיבה למים וכתבה שהוא צריך להיות הפוך (כלומר שאריאנה טובה יותר ממריה).

 

 

 

? oops... #demilovato » #mariahcarey

A photo posted by The Archive of Shade (@theartofshade_) on

 

 

עזבו שאנחנו בכלל בשוק שדמי נכנסת לעניינים קטנוניים כאלה. המים הזה מרושע, וזה לא משנה את מי אתם מעריצים (למה מישהו חייבת להיות יותר טובה ממישהי אחרת?). תכלס, ציפינו מדמי, שבדרך כלל לא מפחדת למתוח ביקורת נוקבת ונבונה, להגיד משהו אחר בנושא ולא ללבות את האש.

 

אבל ניחא, כולנו בני אדם, קורה. אחר כך צייצה דמי שהיא ממש לא אוהבת את מריה ושאמנם היא זמרת מוכשרת אבל היא גם חצופה, גסת רוח ולא נעימה. וואלה, רשמנו לעצמנו. חוזרים להווה.

 

שלשום שלחה דמי לפרז הודעה פרטית בטוויטר שבה היא מבקשת ממנו שיפסיק. יפסיק מה? זה בדיוק מה שפרז שאל אותה. תראו את ההתכתבות בעצמכם (דמי, נשמה, באמת חשבת שהשיחה הזאת לא תדלוף לרשת?):

 

gfdgdg

 

fgd

 

 

תרגום בקצרה: דמי מבקשת מפרז שיניח לזה. פרז לא מבין על מה היא מדברת וטוען שהוא לא כתב עליה כבר כמה ימים וגם לא צייץ כלום. דמי מסבירה לו שהוא עשה לייקים לכל מיני ציוצים שמתייחסים לפרשה שלה עם מריה. פרז מגיב ואומר שהוא עושה לייקים לכולם, אפילו לשונאיו, ושהיא מוזמנת להיווכח בזה בעצמה. ואז העניינים מתלהטים. דמי כותבת: "זה מיותר וזה מסוג החרא שגרם לי להפסיק לעקוב אחריך". סנאפ, דמי! התגובה של פרז: "אוקיי, אני לא מתכוון לשנות את הדרך שבה אני משתמש בטוויטר רק כדי לגרום לך להיות מאושרת".#אאוץ'

 

ואם חשבתם שהדרמה נגמרה בזה, אתם כנראה לא מכירים את פרז. לא סתם אמרנו שיש לו אישיות מוחצנת מאוד - הוא לא הסתפק בפרסום ההתכתבות הפרטית עם דמי, אלא גם השתלח בה וכתב שהיא מזויפת, שאין לו כוח אליה ושאין לה זכות לדבר על לייקים לאור הלייק שעשתה לציוץ שבו נכתב "אני אוהבת את קים קרדשיאן" בעיצומו של הריב בין טיי-טיי לקים, כשכולם נדרשו לבחור צד. דמי הגיבה בחזרה "תעשה משהו עם החיים שלך" ואז מחקה את הציוץ.

 

משטרת האתיקה של הצופים מהצד (יעני, אנחנו) חושבת כמה דברים על הפרשה הזאת:

 

1. לא ממקומה של דמי לדרוש מאף אחד להפסיק לעשות לייקים, בטח ובטח לא מהאנשים שעזרו לה בפרסומה. כן, אפילו שהאמת הזאת לא נעימה, אי אפשר להכחיש שכתבי רכילות עוזרים לקדם את תעשיית המוזיקה, ובייחוד את תחום הפופ, ודמי יודעת זאת. 

 

2. גם פרז לא היה בסדר. פרסום ההתכתבות הפרטית היה לא לעניין בדיוק כמו פרסום סרטון השיחה של קניה וטיילור. אישית, אנחנו טיפה'לה מודאגים מהנטייה הרווחת לפרסם דברים שנאמרו בפרטיות כדי להבהיר נקודה כלשהי, ובואו נקרא לילד בשמו, מדובר בשיימינג. 

 

 

3. דמי, את מוזמנת לשלוח לנו מלא הודעות בפרטי. מבטיחים להיות נחמדים יותר מפרז. 

 

 

4. תודה לאל שעוד חודש נערך טקס ה-VMA ואז תסתיים עונת המלפפונים הזאת! 

 

 

 

SHAME - מה אתם חושבים על כל הסיפור?

 

 

(אינה טוקר / Inna.rosh1@gmail.com)