סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

דמי לובאטו פותחת את הפה על הסקוואד של טיילור סוויפט

וואו, אנחנו לא מאמינים שהפרשה הזו הגיעה למצב הזה.

 ראש אחד   |   05/10/2016  |    |    | 

 

 

דמי לובאטו ידועה כזמרת שלא מתביישת להביע את דעתה. אחרי הכול, אלבומה האחרון נושא את השם Confident, ולדמי בהחלט לא חסר ביטחון עצמי, אם כי נראה שהביטחון העצמי הגבוה שלה הכניס אותה קצת לצרות לאחרונה, בריאיון שלה למגזין "גלאמור".

 

 

דמי נשאלה בריאיון שאלות שגרתיות על חייה האישיים, על הכיוון המוזיקלי שלה ועל התדמית הציבורית שלה. מלבד זאת היא נשאלה גם על פמיניזם, על שוויון בין המינים ועל מה שהייתה רוצה לייצג כדמות ציבורית. דמי, שלא מפחדת להתבטא ולדבר על נושאים שמטרידים אותה, החליטה לפתוח את הפה על הסקוואד של טיילור סוויפט, מבלי שנשאלה על כך במפורש. דמי קטלה את כלל החבורה באומרה "לכולן יש את אותו הגוף, הן מייצגות משהו מסוים מאוד. זו אינה חבורה ריאליסטית". לאחר מכן התייחסה דמי לקליפ Bad Blood של טיילור, שבו מופיעות כל חברות הסקוואד, ואמרה "אני חושבת שלעשות קליפ שמכסח את קייטי פרי זה ממש לא העצמה נשית".  

 

התגובות הזועמות לא איחרו לבוא. היו רבים שכעסו על דמי בטענה שלכלכה על טיילור וחבורתה. לכל אלה דמי ענתה בטוויטר האישי שלה: "שאלו אותי שאלות, עניתי עליהן. תתבעו אותי".

 

 

 

"אני לא מבינה למה לאנשים אכפת כל כך לגבי מה שאני אומרת בראיונות. אתם לא צופים בחדשות? אין לכם דברים לדאוג לגביהם?"

 

 

ולסיום כתבה דמי: "ואל תשכחו שהמילים האלה יכולות לצאת מהקשרן בראיונות. אני עדיין לא מתנצלת על שאמרתי את מה שכולם רוצים להגיד". אאוץ', לא נעים.

 

 

לאחר מכן, כשהבינה כנראה שהעניינים יצאו מהשליטה, החליטה דמי לקחת כמה צעדים אחורה וצייצה ציוץ אחרון:

 

 

 

 

רגע, אנחנו רואים נכון? דמי באמת החליטה לצאת להפסקה מתעשיית המוזיקה ולצאת מאור הזרקורים?! OMG! "לא נועדתי לתעשייה הזאת ולתקשורת", סיכמה בציוץ הפרידה שלה.

 

מודים, לא קל "לבחור צד" בסיפור הזה. מצד אחד, דמי לכלכה על החבורה של טיילור מבלי סיבה ממשית. מצד שני, אולי דבריה באמת הוצאו מהקשרם? בכל מקרה, אנחנו בטוחים שעל דמי עוברת עכשיו תקופה לא קלה, ואנחנו מקווים שההתנגחויות בין הבנות יגיעו לקצן בקרוב ושלכולן יהיה רק טוב. רק פליז שתחזור לעשות מוזיקה, טוב?

 

 

מה אתם חושבים על הפרשה?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)