סלבס

נראה שיש ביניהן Bad Blood (צילום: אימג'בנק \ GettyImages)

דמי לובאטו מבקרת בחריפות את תרומתה של טיילור סוויפט לקאשה

דמי: "אני מנסה לפתוח דיאלוג ולא סתם לזרוק כסף על בן אדם"

 ראש אחד   |   22/02/2016  |    |    | 

 

אתמול דיווחנו על ההפסד השערורייתי של קאשה במשפט נגד חברת ההפקות שלה וראינו איך כמעט כל תעשיית המוזיקה מתגייסת לתמיכה בזמרת. אבל קול אחד היה בולט בחסרונו: קולה של טיילור סוויפט. ובכן, אתמול בערב החליטה טיי-טיי שהיא תורמת 250 אלף דולר לזמרת, שיעזרו לה להתמודד עם התקופה הקשה בה היא נמצאת. בעוד אמה של קאשה הודתה לטיילור בטוויטר והתרגשה מהמחווה, נשמעו לא מעט דברי ביקורת על המעשה של טיילור, ביניהם לא אחרת מאשר דמי לובאטו.

 

בסמוך לדיווח על התרומה, צייצה דמי "כשתתרמי משהו לגבעת הקפיטול או שאשכרה תביעי דעה כלשהי, אז אני אתרשם". 

 

 

 

ווואו וואוו דמי, למה את כל כך כועסת? הסיפור לא נגמר בזה! מעריצה של טיילור ראתה את הציוץ של דמי והעבירה עליה ביקורת, כשכתבה: "העובדה שדמי לקחה את תשומת הלב מהנושא האמיתי, שהוא קאשה עצמה, והחליטה לייצר משהו שנראה כמו 'יריבות' חדשה, מראה את האופי האמיתי שלה. גאה בך טיילור שתרמת את הכסף כדי לעזור לקאשה לעבור את הזמנים הקשים האלה".

 

 

דמי ראתה את הפוסט והחליטה לא לשתוק. בתגובה מוחצת היא השיבה לה: "איך לעזאזל אני מסיטה את העניין לעצמי? לפחות אני מדברת על זה. לא לכולם יש 250 אלף דולר שהם יכולים סתם כך לתת לאנשים. הלוואי ויכולתי אבל לא גדלתי עם כסף ולא הרווחתי כמוה. לפחות אני מדברת על נושאים שגורמים לי להרגיש לא בנוח ולא מנסה להיות פוליטקלי קורקט 24/7.", והוסיפה בתגובה נוספת: "אין 'יריבות'. פשוט אכפת לי מדברים יותר מאנשים אחרים, והייתי שמחה לפתוח דיאלוג שמדבר על נשים שחושפות את האונס שלהן ולא סתם לזרוק כסף על אדם אחד". 

 

 

טיילור עדיין לא הגיבה בנושא, אך אי אפשר להתכחש לעובדה שדמי אמרה דברים יפים, וגם לא לעובדה שנדמה שטיילור רק ניסתה לעזור. בכל מקרה, הנה ההתכתבות המלאה:

 

 

(צילום: אינטסגרם) מילים חזקות דמי! (צילום: אינטסגרם)

 

 

[playbuzz-item url="//www.playbuzz.com/rosh1j10/2-22-2016-10-00-07-am"]

 

WOW - מחכים בקוצר רוח לתגובה של טיילור! 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)