בידור

Hot for the Summer (צילום מסך מאינסטגרם)

דמי לובאטו חושפת קטע מהקליפ החדש

נכון, יש עוד יומיים עד שישוחרר הקליפ Cool for the Summer, אבל דמי לא מאכזבת את הלובאטיקס ומעלה טיזר מהקליפ לפרופיל האינסטגרם שלה. כל מה שיש להגיד זה - HOT!

 ראש אחד   |   21/07/2015  |    |    | 
דמי לובאטו Hot for the Summer (צילום מסך מאינסטגרם)

נכון, יש עוד יומיים עד שישוחרר הקליפ Cool for the Summer, אבל דמי לא מאכזבת את הלובאטיקס ומעלה טיזר מהקליפ לפרופיל האינסטגרם שלה. כל מה שיש להגיד זה - HOT!

דמי שיגעה אותנו עם טיזרים לפני שהוציאה את השיר Cool for the Summer, שבהחלט עלה על כל הציפיות, אז רק מתבקש שהיא תחלק לנו קצת טיזרים גם לפני הקליפ הכל כך מצופה, לא? דמוש פרסמה תמונה מתוך הקליפ וכתבה "תתכוננו! הקליפ של Cool for the Summer יוצא ב-23 ליולי". כמה שעות לאחר מכן היא פרסמה את השוס האמיתי: קטע קצר מתוך הקליפ עצמו. 

מוכנים מוכנים! (צילום מסך מאינסטגרם) מוכנים, מוכנים! (צילום מסך מאינסטגרם)

בסרטון הקצרצר שפרסמה באינסטוש שלה אפשר לראות את דמי נוסעת עם חברות למסיבה במכונית אדומה, לבושה בתלבושת השערורייתית שכבר יצא לנו לראות בתמונות - שורט ג'ינס קצרצרים, ביקיני קשירה שחור ומוזר (שבטוח יעשה לה קווי שיזוף מעצבנים) ועגילי אוברסייז הורסים.

 

#CoolForTheSummerVideo 3 DAYS 🍒🍒🍒

A video posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

לפני שהטיזרים גנבו את כל תשומת הלב, פרסמה דמי תמונה שלה ושל ווילמר מחזיקים ידיים ולא שכחה להוסיף בתיאור התמונה שהם לא מאורסים, למקרה שמישהו חשב לרגע אחרת: "הוא שם בשבילי כשאחרים לא, הוא תומך בי כשאחרים לא, הוא אוהב אותי כשאחרים לא (אנחנו לא מאורסים, אתם משוגעים!)". ככה זה כשאת מקצוענית.

מאוהבים אבל לא מאורסים (צילום מסך מאינסטגרם) מאוהבים, אבל לא מאורסים (צילום מסך מאינסטגרם)

COOL - יאללה, דמי, אנחנו מחכים לקליפ!

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)