סטייליש

האם חזרנו בזמן לשנת 2009? (קרדיט: אינסטגרם)

דמי לובאטו וסלינה גומז התאחדו והאינטרנט השתגע

עוד הוכחה לכך שאופנה מקרבת לבבות

 נועם גורביץ'   |   24/10/2017  |    |    | 

טקס פרסי האופנה של מגזין "אינסטייל", שאירע אתמול בשעות הערב, הביא לנו לוקים הורסים מהשטיח האדום, נאום מרגש במיוחד של זנדאיה וגם איחוד שחיכינו לו הרבה זמן (לא, אנחנו לא מתכוונים לחברי "וואן די"). צמד הכוכבות שהתאחדו הן לא אחרות מאשר סלינה גומז ודמי לובאטו, דלינה המקוריות (סורי, דה וויקנד), שנפגשנו במהלך האירוע והחזירו אותנו ל-2009. 

מקורות ממגזין "אינסטייל" שיתפו באתר שהשתיים נתקלו זו בזו בתחילת הערב, התיישבו בפרטיות והחלו להתעדכן. וואו, איך היינו רוצים להיות זבוב על הקיר באותו רגע, מעניין אם הן דיברו עלינו. בכל מקרה, מיד אחרי שסיימו להשלים פערים הן עלו שוב לשטיח האדום ופינקו את צלמי הפפראצי בתמונות משותפות שפשוט חייבים להדפיס ולמסגר. 

מהרגע שהתמונות פורסמו ברשת, האינטרנט איבד את זה וציוצים ופוסטים ברשתות החברתיות החלו להציף את הרשת. "אומייגאד! דלינה חזרו! יש לי דמעות בעיניים!", זו אחת מהתגובות הפרופורצינאליות ביותר שמצאנו, לצד אחרות שהיו יותר בסגנון "זהו, אפשר למות בשקט". עמודי מעריצים לא איחרו להכין קולאז'ים מרגשים עם תמונות של השתיים מתחילת ימי החברות שלהן לצד התמונה מאמש ואפילו גרמו לנו להתרגש קצת. סתם, על מי אנחנו עובדים? התרגשנו בדיוק כמוהם!

אחרי שניגבו את הדמעות מהעיניים שלנו, ראינו מה כל אחת מהן בחרה ללבוש לאירוע האופנתי של השנה. דמי לבשה שמלה בגוון סגול לילך (אחד הצבעים האהובים עליה) אותה שילבה עם צלליות בגוון זהה ונעלי עקב סגלגלות ומנצנצות. סלינה, לעומתה, הלכה על כיוון יותר קלאסי ולבשה שמלה שחורה חלקה עם עגילי חישוק, אבל סמכו על סלינה שתבחר בפריט אחד עם טוויסט - הזמרת נעלה נעליים כשעקב אחד בצורת כדור טניס צהוב ועקב שני נראה כמו מברשת. מוגזמת או מוגזמת? 

אימג'בנק/Gettyimages

אימג'בנק/Gettyimages

אז כמה התרגשתם מהאיחוד של הבסטיות מ-1 ועד 10?