סלבס

(קרדיט: giphy.com)

דמי לובאטו התפרצה על מעריצה וקראה לה "עלוקה"

אל תתעסקו עם הדמי. 

 ראש אחד   |   10/04/2016  |    |    | 

 

 

דמי לובאטו ידועה בחיבתה ללובאטיקס - היא מצטלמת איתם, מדברת איתם והכי חשוב, אומרת להם תודה. אבל גם לדמי יש גבולות בכל הנוגע למעריציה, ובשישי האחרון היא התפרצה באינסטגרם על מעריצה בצורה שטרם ראינו כמותה. המעריצה, הידועה בשם "שרה הסטוקרית", מצטלמת עם כל הסלבס האהובים עליה ועלינו (גם עם דמי בכבודה ובעצמה) ומעלה את התמונות לאינסטגרם. #הקנאה

 

ובכן, נראה ששרה עברה הפעם את הגבול: היא העלתה לאינסטוש תמונה שלה ושל אחותה הקטנה של דמי, מדיסון דה לה גרצה, המככבת בסדרה "עקרות בית נואשות", והוסיפה את הכיתוב "עם הבייבי שלי" (שזה כמו "עם היפות שלי"?).  כשדמי ראתה את התמונה, היא התפרצה על שרה וכתבה לה באינסטגרם באותיות גדולות (וכולנו יודעים שאותיות גדולות באנגלית משמעותן צרחות): "זאת אחותי הקטנה, היא בת 14. את בת עשרים ואת עלוקה. היא לא הבייבי שלך".

 

בהמשך כתבה דמי: "לכל מי שקורא את זה, לבחורה הזאת אכפת רק מעצמה. היא לגמרי מנצלת אנשים, גם ילדות בנות 14, למרות שהיא בת עשרים. המשפחה שלי לא תחשוש להגיש תביעה בעניין".

 

מיד אחרי ההתפרצות של דמי מחקה שרה את התמונות, ויחד איתן נמחקו גם התגובות של דמי. אין זו הפעם הראשונה שדמי מתפרצת על שרה; לפני כחודש העלתה שרה תמונה של דמי וכתבה With my girl ׁ(יענו "עם החברה שלי") ותייגה את דמי ואת אחותה הקטנה. כשדמי ראתה את זה, היא הגיבה לשרה (גם באותיות גדולות): "אני לא החברה שלך. אם הייתי חברתך, לא היית מבקשת ממני תמונות. את עושה סטוקינג למחייתך. אנחנו לא חברות, תתרחקי ממני, והכי חשוב - מהמשפחה שלי". כלומר ברור שדמי כבר הזהירה בעבר את שרה שתתרחק ממנה, אז אפשר להגיד שתגובתה של דמי לא אמורה להפתיע אותה.  

 

 

FAN - תכלס, אנחנו כל כך אוהבים את דמי כי היא עומדת על שלה. 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)