סטייליש

לפעמים חלומות מתגשמים (צילום: מתוך אינסטגרם disneystyle)

"דיסני" הוסיפו תיק גב לקולקציית הרוז גולד שלהם והוא כל מה שתרצו לבית הספר

הוא היה סולד אאוט תוך 24 שעות

 נועם גורביץ'   |   11/06/2018  |    |    | 

מבלי ששמתם לב, "דיסני" השתלטו לנו על החיים (אנחנו לא מתלוננים, חלילה) - הנסיכות הקסומות מכתיבות לנו טרנדים, ביוטריות מובילות יוצרות מראות איפור בהשראת המותג, מזכרות מפארקי השעשועים מעטרות חדרים של מיליונים ברחבי העולם, ועכשיו "דיסני" תופסים בעלות על תחום נוסף - בית הספר. לפני כמה חודשים המותג האהוב הוציא קולקציה שלמה בגוןן רוז גולד (ששברה את הרשת), והשבוע הוא הוסיף לקולקציה תיקי גב נוצצים. אהה, הם כבר סולד אאוט.

התיקים החלו להימכר ב-7 ביוני, במחיר של 85 דולרים, ונכון להיום כולם נמכרו וטרם ידוע מתי יחדשו את המלאי (אנחנו מבטיחים לעדכן אתכם). מיותר לציין שהאינטרנט געש בעקבות פרסום הפריט החדש: "וכך ברגע הפכתי לעני", כתב מעריץ מושבע של "דיסני". תוך זמן קצר הרשתות החברתיות הוצפו בתמונות של מעריצים נרגשים עם התיק החדש, כשלכולם מכנה משותף אחד - חיוך ענק על הפנים. אנחנו לא מקנאים, נכנס לנו רוז גולד לעין. 

אומנם תיקי הגב הקסומים האלה כבר לא זמינים לרכישה, אבל אנחנו בטוחים שב"דיסני" כבר עובדים על פריט אופנתי חדש שיגרום לנו לפנות מקום בארון. בינתיים יש לנו רעיון למאכל מהחלומות - פיצה בתוספת זיתים בצורת מיקי מאוס. כן, לגמרי הצלחנו להשחיל משהו על פיצה גם בכתבה הזו. #מרימים_לעצמנו

A post shared by Disney Style (@disneystyle) on