ראשי

דאאאאם! (צילום: יוטיוב)

"דאאאאם, דניאל": הכירו את התופעה הוויראלית שכבשה את הרשת

אבל קודם כול, קחו לעצמכם שנייה ותאמרו כמה פעמים: Damn, Daniel. נראה אתכם לא נקרעים מצחוק.

 ראש אחד   |   29/02/2016  |    |    | 

 

 

זהו, האינטרנט איבד את זה באופן רשמי. דניאל לארה בן ה-14 וג'וש הולץ בן ה-15 צילמו סרטון בן כמה שניות שבו דניאל הולך ומראה את נעליו למצלמה, בעוד חברו, ג'וש, אומר "דאאאאם, דניאל!". סתם, שני חברים שצוחקים יחד. ג'וש ודניאל העלו את הסרטון לסנאפצ'ט, והוא הפך לפופולרי במהירות. כשהחברים גילו שהסרטון שלהם מצחיק אנשים, הם החלו לצלם סרטון קצר כזה מדי יום ולהעלות אותו לרשת. בתוך זמן קצר (מאוד) הפכו הסרטונים לוויראליים במיוחד, ואם להיות מדויקים - הסרטון המקורי זכה ליותר מ-45 מיליון צפיות. כן, אנחנו יודעים. וואו.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=PnI-byHtMN0

 

 

מלבד אין-ספור צפיות ולייקים זכה דניאל גם להצעות נישואין ברחבי הרשת, הצעה לחוזה דוגמנות (הוא סירב), פוסטים אוהדים בטוויטר, מעריצים המבקשים סלפי ברחוב, רמיקסים ומחוות ברחבי יוטיוב והשיא - מישהו העמיד למכירה באיביי נעלי וואנס לבנות, הדומות לאלה שנועל דניאל בסרטון, במחיר 300 אלף דולר (!). אכן, טירוף. שני החברים התראיינו לתכנית של אלן דג'נרס וסיפרו על השבוע המטורף בחייהם. גם הם, כמו כולם, לא ממש מבינים איך זה קרה, אבל מתברר שנסתרות הן דרכי הרשת. הם נראים די מרוצים (גם אם המומים) מהמצב, ותכלס - גם אנחנו. תראו איזה חמודים הם.

 

 

אז על מה ההתלהבות? על שום דבר מיוחד בעצם - שני בני נוער צילמו סרטון סנאפצ'ט סופר-פשוט שהפך לטירוף בין רגע, והם פשוט חוזרים ואומרים צמד מילים שכיף לחזור עליהן שוב ושוב. דאאאאם, דניאל!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=_LUX70mXcEE

 

 

 

[playbuzz-item url="//www.playbuzz.com/rosh1j10/damn-daniel"]

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)