סטייליש

כשחשבנו שכבר אי אפשר לאהוב אותה יותר מעכשיו (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ג'יג'י חדיד רוצה לשנות את העולם בעזרת נעליים בעיצובה

היא הצליחה לעשות את זה בשנה שעברה, אין סיבה שהיא לא תצליח גם הפעם

 נועם גורביץ'   |   16/11/2017  |    |    | 

ג'יג'י חדיד לא עוצרת לרגע - היא מככבת בקמפיינים ועל שערי מגזינים, מתכוננת לקראת תצוגת האופנה של "ויקטוריה'ס סיקרט", מתראיינת בתוכניות אירוח, זוכה בפרסי אופנה ולפני מספר שבועות היא הוציאה ליין איפור בשיתוף עם "מייבלין ניו יורק", שהיה סולד אאוט תוך זמן קצר והותיר אותנו עצובים ובלי מסקרה. אם זה לא מספיק, אתמול שוחררה קולקציית הקפסולה שלה עם מותג הנעליים "סטיוארט ויצמן", שמלבד להיותה מהממת היא גם מהווה תרומה ענקית לאנושות (לא, באמת). 

בשנה שעברה הסופרמודל שיתפה פעולה עם המותג ועם ארגון Pencil Of Promise (ארגון ללא מטרות רווח שמטרתו היא לבנות בתי ספר, להכשיר מורים ולממן מלגות), והם הוציא מגפונים שכל ההכנסות שלהם עברו לארגון ובסופו של דבר סייעו בבניית 3 בתי ספר ברחבי העולם! פייר? התרגשנו. אז בעקבות ההצלחה שהייתה שנה שעברה, הם חברו בשנית לעיצוב נעליים בשאיפה לבנות 3 בתי ספר נוספים בגאנה, גואטמלה ולאוס. אנחנו מנחשים שהם יצליחו, כי רק אתמול נערכה ההשקה וכבר רוב הסחורה נגמרה (לצערנו, לא אנחנו קנינו אותה). 

הנעליים שנמכרות הפעם הן בסגנון מיולס (נעלי סירה), שעליהן יש פרינט של עיניים נגד עין הרע, שמות הנעליים הם EyeLove ו-EyeLoveMore והן נמכרות בסניפי "סטיוארט ויצמן" ברחבי ארה"ב (למה לא בישראל?!). אם אתם מבולבלים מבחירת הפרינט, נסביר את זה ככה - בטוח לרובכם יש איפשהו בבית מחזיק מפתחות של חמסה עם עין בפנים, אז זו הגרסה האופנתית שלו. 

אימג'בנק/Gettyimages

"מטרתו של סמל 'עין הרע' היא להגן על אלה שלובשים אותו מפני אנרגיות שליליות. הוא מנחם ברמה הרגשית, יפה וכובש את לב כל מי שמסתכל עליו", כך אמרה ג'יג'י בהודעה לתקשורת. היא סיפרה על הבחירה שלה במיולס, סוג נעליים שהיא אוהבת כבר זמן רב ולדעתה הוא מושלם לעונות מעבר, והיא המשיכה לספר על שיתוף הפעולה המרגש: "הנעליים האלה מייצגות את המחויבות שלנו לבנות שלושה בתי ספר נוספים עם Pencil Of Promise. תיראו טוב, תעשו טוב". אם ג'יג'י אומרת, מי אנחנו שנתווכח?

חדיד פרסמה מספר פוסטים עם תמונות וסרטונים של הליין וכתבה בסטורי שלה: "בשנה שעברה סייענו בבניית 3 בתי ספר חדשים, בואו נעשה את זה שוב ונמשיך לשנות עוד קצת את העולם ולהראות את כל הטוב שיש בו". אנחנו לא בוכים, נכנסה לנו נעל לעין. היא מוכיחה את כוחה של אופנה בכלל ושלה בפרט ואנחנו מחזיקים אצבעות שגם השנה היא תצליח במטרה מעוררת ההשראה שלה, בשאיפה שעוד אנשים יעשו מהלכים כמוה. אז שנקנה כרטיס טיסה לארה"ב לקנות נעליים?