סטייליש

#חדיד_בשיק_תמיד (קרדיט: אינסטגרם)

ג'יג'י חדיד עשתה פוטובומב ל"ווג" בגיל 5 והאינטרנט משתגע

אפילו בטעות היא הייתה כוכבת בהפקות אופנה יוקרתיות. ומה אנחנו עשינו בגיל 5? בכינו שנגמרה לנו הסוכריה.

 נועם גורביץ'   |   29/10/2017  |    |    | 

מכירים את זה שבתור ילדים הייתם מתפרצים בטעות לצילומים של מגזין "ווג פריז" ועכשיו אתם מחפשים את התמונה? לא? טוב, אם יש מישהי שמכירה את הסיטואציה מקרוב זו ג'יג'י חדיד. הסופרמודל כיכבה על אינספור שערים והפקות של מגזין האופנה היוקרתי, אפילו עם זאין, אבל דווקא תמונה אחת, מלפני כמעט עשרים שנה, היא זו שג'יג'י חיפשה בטירוף.

ג'יג'י פנתה לטוויטר בבקשה קצת משונה, כשנזכרה פתאום בתמונת ילדות שלה: "הצילו! מחפשת תמונה שלי כשהייתי מאוד קטנה (בערך בגיל 5) כשנתפסתי במצלמה במהלך צילומים של 'ווג' הצרפתי... למישהו יש אותה?". אמנם היא דיגמה למותג GUESS בערך בגיל הזה, אבל לפי איך שניסחה את השאלה נראה שלתמונה המדוברת היא נכנסה בטעות, ולא בתור מיני דוגמנית, כמו שרבים חשבו בהתחלה. טוב, אם אנחנו היינו מופיעים בטעות באחד המגזינים הנחשבים בעולם, אנחנו גם היינו רוצים למצוא אותה! מצד שני, אף אחד לא היה עונה לנו בטוויטר. 

התגובות לא איחרו לבוא ומספר עוקבים מיד פרסמו את התמונה וקיוו שזו הנכונה. העוקב המאושר שזכה לשיתוף מג'יג'י הוא דווקא עמוד מעריצים לזאין, ששלף די במהרה את התמונה המדוברת - בתמונה רואים דוגמנית ברחובות פריז, לבושה באאוטפיט ורוד מכף רגל ועד ראש, עומד בפוזה עוצמתית ועושה "סמייז" למצלמה. ממש מולה, בפרצוף דיי מבולבל, עומדת ג'יג'י הקטנה כשהיא אוחזת במגדל אייפל מיניאטורי ולבושה בג'ינס בהיר ובחולצה גדולה לבנה. האם זו התמונה המתוקה בתבל או שכן? 

אנחנו לגמרי מקווים שג'יג'י תיזכר בעוד תמונה כזו ושאנחנו נהיה ברי המזל שנמצא אותה, כי לאותו משתמש טוויטר התווספו כאלפיים עוקבים מהרגע שפירסם את התמונה ומאות שיתפו את הציוץ הזה. אובססיבים לעוקבים? אנחנו? מה פתאום.