סטייליש

Can we still be Friends? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ג'יג'י חדיד עיצבנה מעריצים ולא תצעד בתצוגה של "ויקטוריה'ס סיקרט"

אופס, כנראה שלהצטלם עם עוגייה יכול לעורר מחלוקת בינלאומית

 נועם גורביץ'   |   19/11/2017  |    |    | 

תצוגת האופנה של "ויקטוריה'ס סיקרט" היא מהרגעים האופנתיים המצופים בכל שנה בזכות הלוקיישנים המיוחדים, התפאורה המפוארת, האאוטפיטים המוגזמים, הכנפיים המפורסמות וכמובן - הסופרמודלס המלאכיות. בשנתיים האחרונות קנדל ג'נר וג'יג'י חדיד צעדו על המסלול והיוו תוספת ענקית ומרגשת לרשימת הצועדות המפורסמת, והן בהחלט הקפיצו את הרייטינג של התצוגה הענקית בזכות הפופולאריות שלהן ברשתות החברתיות (כן, גם אנחנו היינו דבוקים למסך והזלנו דמעה כשהן קיבלו את הכנפיים הראשונות שלהן #כל_כך_גאים). השנה קנדל לא נכנסה לרשימה בגלל שהיא חתומה על חוזה עם מותג ההלבשה התחתונה "לה פרלה", אבל התאוששנו מהדיכאון דיי מהר אחרי שגילינו שג'יג'י כן תצעד בתצוגה (שתיערך השנה בבייג'ין), כלומר, עד שבסוף השבוע האחרון התברר שחדיד בסוף לא תשתתף באירוע המדובר, ואנחנו שוב עצובים. 

במהלך הסופ"ש ג'יג'י צייצה הודעה בטוויטר על ביטול השתתפותה בתצוגת האופנה של "ויקטוריה'ס סיקרט", היא שיתפה את מעריציה בכך שהיא מאוד מבואסת מכך אבל לא כתבה את הסיבה בגללה זה קרה. "אני כל כך מבואסת שלא אוכל להגיע לסין השנה. אני אוהבת את משפחת 'ויקטוריה'ס סיקרט', ואהיה עם כל הבנות ברוחי! אני לא יכולה לחכות לצפות עם כולם בתצוגה היפהפיה וכבר מצפה לשנה הבאה", אבל ג'יג'י, לא תרמזי לנו מה קרה? וול, אנחנו לא באמת צריכים הסבר ממנה כי הרשת מיד הוצפה בהשערות.

כבר מספר שבועות שרצות שמועות על כך שחלק מהסופרמודלס לא יוכלו להשתתף בתצוגת האופנה בבייג'ין בגלל שלא מאשרים להן ויזה לסין. נראה שג'יג'י חדיד פשוט לא קיבלה אישור כניסה למדינה, אבל ההשערות שרצות ברשת טוענות שהיא לא קיבלה אישור בגלל סרטון שנוי במחלוקת בו הופיעה וגרם למעריציה הסינים לזעום. נרענן את זכרונכם - לפני מספר חודשים בלה חדיד העלתה סרטון בו ג'יג'י מחזיקה עוגייה בצורת בודהה ומכווצת את העיניים בשביל להידמות לה. בעוד שבעיני האחיות זה היה רגע חמוד, נראה שהמעריצים הסינים מאוד נעלבו מהחיקוי של ג'יג'י וטענו שהיא גזענית, לא רגישה ופוגענית. הסרטון מאז נמחק, אבל מהרגע בו הסופרמודל הכריזה שהיא תגיע לסין לתצוגה, רץ ברשת האשטאג GigiGetOutOfChina# (ג'יג'י, צאי מסין) ועמוד האינסטגרם שלה הוצף בתגובות על כך שהיא לא מוזמנת למדינה ושלא כדאי לה להיכנס אליה. יכול להיות שבגלל זה לא אישרו לה ויזה?! כן, בהחלט יכול להיות שזו הסיבה אבל עדיין לא הגיעה תגובה רשמית מנציגים של "ויקטוריה'ס סיקרט" או מג'יג'י בעצמה. 

למרות שגם בלה אחראית על הסרטון, היא כבר נמצאת בחזרות בבייג'ין ותצעד כרגיל בתצוגת האופנה הגדולה של השנה, למרות שדה וויקנד לא מופיע השנה (חבל, המפגש שלהם שנה שעברה על המסלול היה אייקוני).

via GIPHY

בין אם זעמם של המעריצים הסינים מוצדק או שלא, זה בהחלט מבאס לבטל השתתפות ברגע האחרון ואנחנו מקווים שבשנה הבאה כולם יעשו סולחה ויצעדו ביחד על המסלול... בישראל.