סלבס

חמודים (צילום: אימג'בנק \ GettyImages)

ג'סטין ביבר מסרב להתגבר על סלינה גומז, ויש לה מה לומר על זה

מעריצי ג'לינה, קחו נשימה עמוקה לפני שאתם קוראים את הכתבה הזו.

 ראש אחד   |   21/03/2016  |    |    | 

 

 

אנחנו מודים: קשה לנו להרפות מהזוגיות של ג'סטין וסלינה ואנחנו עדיין מייחלים לקאמבק זוגי. ובכן, נראה שג'סטין מייחל לזה לא פחות מאיתנו. גם אם נתעלם לרגע מהביטחון המלא של המעריצים שכל שיר שלו בעצם נכתב על סלי, וגם אם נשים בצד את הדייט הסוער שהיה לשניים לא מזמן (דייט שכלל ריקוד סלואו, סרנדה ואפילו נשיקה), מספיק להעיף מבט חטוף בחשבון האינסטגרם של הביבס כדי להבין: הבחור ממש לא התגבר על האקסית המיתולוגית. 

 

 

ג'סטין משתף באינסטגרם פעם אחר פעם תמונות Throwback שלו ושל סלינה מתקופת הזוגיות הפוטוגנית שלהם. ממש לא מזמן הוא העלה כמה תמונות כאלה ברצף, ואתמול פרסם תמונה שלו ושל סלי מתנשקים והוסיף את הכיתוב: Feels, יעני - התמונה הזו מעלה בו רגשות. גם בנו, ג'סטין, גם בנו.

 

 

 

 

Feels

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

ואיך סלינה הגיבה? אפשר לסמוך על הבליברס ועל הסלינטורס שישימו לב טוב-טוב למה שקורה באינסטוש של השניים, כי לא חמק מעיניהם הלייק שעשתה סלי לתמונה (!!), והיא אפילו הגיבה: "מושלם". *אימוג'י בשוק* *אימוג'י מתבייש* *אימוג'י מאוהב*

 

 

 

 

 

 

ANYWAY - ג'לינה חמודים, הגיע הזמן להפסיק לשחק ברגשות שלנו. או שאתם כן, או שאתם לא (אנחנו נוטים לכיוון ה"כן", אם מישהו מעוניין לדעת)!

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)