מגזין

הענקים מחכים לכם... (צילום: Shutterstock)

גמדים, קבלו 6 מתנות יצירתיות שאתם יכולים להעניק לענקים שלכם

אין בעד מה.

 מדליין סטרוגו   |   07/03/2017  |    |    | 

 

 

המשחק "גמד ענק" הוא מעין הקדמה, שלא נאמר טריילר, למשלוח המנות הגדול שלו אנחנו כל כך מחכים. ואף שהרעיון הוא להעניק מתנה צנועה וסמלית, זה ממש לא אומר שהיא לא יכולה להיות מפתיעה, מקורית ואפילו מרשימה. לכבוד פורים הקרב ובא אספנו כמה רעיונות שיעזרו לכם להפיל את הענק שלכם מהכיסא (או לפחות להתנדנד קצת):

 

"שיהיה לך יום מהסרטים"


כדי להוסיף קצת עניין ליום מצ'עמם אפשר לתת מתנה ברוח קולנועית, שתרומם את מצב הרוח: כמות מכובדת של פופקורן ארוז יפה בנייר צלופן, משקפי תלת-ממד ורשימה של סרטי חובה מכל הזמנים. הוסיפו כרטיס ברכה עם איחול ליום מהסרטים, וזה לגמרי יעשה את העבודה! HOLLYWOOD#

 

רק בלי סרטים מפחידים, אוקיי? (קרדיט: Giphy.com)

 

"שיהיה לך יום מלא במזל" 

מה מסמל מזל טוב יותר מהמזלות עצמם? הכינו ספרון ובו הסבר קצר על המזל האסטרולוגי של הענק שלכם (שור, טלה, עקרב וכו'), צרפו לספרון את התחזית האסטרולוגית השבועית של הענק שלכם - ושיהיה במזל!

 

(צילום: Shutterstock)  מזל זה חשוב. (צילום: Shutterstock)

 

 

"שיהיה לך יום פצצתי"

אם אתם מאלה שאוהבים אקסטרים (או התחכמויות), תוכלו להביא לענק שלכם מנטוס ופחית קולה כדי לסמל פיצוץ - רק תדאגו שהם לא יערבבו אותם בבטן, בסדר?

 

קא-בום! (קרדיט: Giphy.com)

 

 

"שיהיה לך יום צבעוני" 

בשביל המתנה הזו תצטרכו להשקיע קצת מאמץ. גלו מהו הצבע האהוב של הענק שלכם והביאו לו סט מתנות קטנות בצבע הזה. מחק צבעוני, מרשמלו, עט, מרקר, או כל דבר אחר בצבע האהוב יכול לעבוד. חשוב - אל תתבלבלו בצבע האהוב עליו, זה יכול להפוך לפשלה רצינית אם תביאו לענק שלכם סט שלם של מתנות בצבע של קבוצת הכדורגל השנואה עליו, למשל. #פדיחוש

 

 

 

A post shared by Kelly Mindell (@studiodiy) on

 

 

"שיהיה לך יום מעניין במיוחד"

למרבה הצער של כולנו, גם בשבוע פורים ממשיכים ללמוד. המתנה הזאת תוכל לעזור להפיג את השעמום שבשיעורים או בהפסקות ואפילו להכניס קצת עניין - ספר צביעה, חוברת מנדלות, תשחצים או תשבצים יעסיקו את הענק שלכם, וכך גם תצליחו להסיח את דעתו מהניסיון לגלות מיהו הגמד הכל כך נדיב שלו.

 

 

רק שלא יהיה קשה מדי! (קרדיט: Giphy.com)

 

 

"שיהיה לך יום מתוק"

אם אתם לא רוצים ליפול בנושאי טעם וריח (כי אין להתווכח), אתם תמיד יכולים להביא לענק שלכם ממתקים ולהצמיד להם משפטים שנונים ומצחיקים: "קליק בשביל יום מדליק", "במבה בשביל יום... סבמבה לגמרי!". (הצליח לנו?!)

 

 

 

A post shared by Tara Milk Tea (@taramilktea) on

 

 

דבר אחרון חביב, מניסיוננו הרב במשחקי "גמד ענק": בתכלס, הדבר שהכי ישמח את הענק שלכם זה העובדה שטרחתם לחשוב עליו ועל הדברים הקטנים שהוא אוהב, בין אם זה המיץ בטעם האהוב עליו ובין אם החטיף שהוא הכי נהנה לזלול. כל מתנה קטנה שתראה שהשקעתם מאמץ כדי להכיר את הענק שלכם - עובדת. אז יאללה, זוזו לחקור את ה-bff של הענק שלכם!