מגזין

חשוב ביותר! (צילום: יוטיוב)

גם אתם יכולים לקחת חלק בקמפיין הכי חשוב של התקופה האחרונה

"אם זה לא כן- זה לא."

 ראש אחד   |   27/02/2017  |    |    | 

 

 

 

על קמפיין "הסכמה חופשית", שמעתם? ללא ספק מדובר באחד הקמפיינים החשובים שנתקלנו בהם לאחרונה. מטרת הקמפיין, שהופק על ידי נוער - למען נוער, היא שכל נערה ונער יכירו את המושג "הסכמה חופשית" ויקבלו כלים לבירור הסכמה ודאית בכל סיטואציה מינית או רומנטית. 

 

 

 

הקמפיין נוצר מתוך הנחה שתקופת גיל ההתבגרות היא השלב בו מתחילים בהתנסויות מיניות וזוגיות. "כבנות ובני נוער, מופעל עלינו לחץ עצום מחברים או מבני הזוג כשבמקביל התקשורת קובעת בשבילנו מתי והאם נכון לנו להתחיל להיות פעילים מינית" כותבים המקימים בעמוד הפייסבוק של הקמפיין. "בנוסף, אנו מרגישים שנושא זה לא מקבל במה במידה מספקת במסגרות החינוכיות". 
בשורה התחתונה המטרה היא להעביר מסר לבני נוער שבנושא של הסכמה לפעילות מינית כלשהי - יש רק שחור או לבן, כן או לא,וכל מה שבתחום האפור (לצורך העניין היסוס) משמעו - לא.

 

 

 

לשם הקמפיין נבנה מערך שיעור בנושא המועבר בהתנדבות על ידי בני ובנות נוער מכיתות י'-י"ב, תוך הכוונה וליווי של מרכז הסיוע. במקביל לפן החינוכי, מתקיימת פעילות ברשתות החברתיות, שם מועלים תכנים בנושא. בשבוע הקמפיין הם מזמינים את הגולשים לקחת חלק בקמפיין הוויראלי ולהצטלם עם מסר משלהם בנושא. הקמפיין התחיל אתמול, 26.2, ויימשך עד ה-2.3 - אתם יותר ממוזמנים לקחת בו חלק!

 

 

 

 

אני בכללי לא נוטה לפרסם דברים כאלה אבל יעדו הקרובים אליי כמה הנושא קרוב אליי,אני כבר הצטרפתי לשינוי! מה איתך? קמפיין הסכמה חופשית הוא של כולנו! עזרו להפיץ את יסוד ההסכמה החופשית ולהשריש אותו בחברה שלנו! אני מזמינה אתכם.ן לעשות כמוני ולהעלות תמונה עם המסר שלכן.ם+להעתיק את הכיתוב, לתייג לפחות 3 חברות וחברים ולהזמין גם אותן.ם לקחת חלק בשינוי! אם זה לא כן - זה לא! #הסכמהחופשית #פרויקטחברתידחנתון https://www.facebook.com/events/549157511956763 #הסכמהחופשית

A post shared by Hana (@hana_shalgin) on

 

 

 

 

גם נצ'י נצ' לקח חלק בפעילות:

 

 

 

#הסכמהחופשית

A post shared by נצ׳י נצ׳ | Nechi Nech (@ravid_plotnik) on

 

 

 

האם תקחו חלק בפרוייקט החשוב הזה?