סלבס

(קרדיט: יוטיוב)

גם אבי לי מילר תוקפת את קנדל ג'נר בעקבות הסרטון החדש שלה

מכירים את זה שאתם מסתכלים מהצד על קטטה ופשוט לא יודעים מה לעשות מרוב שזה מוזר? אז ככה. 

 ראש אחד   |   21/09/2016  |    |    | 

 

 

הסערה האחרונה בעולם הבידור (אחרי הפרידה של בראנג'לינה, כמובן #דמעה) היא סרטון חדש בכיכובה של קנדל ג'נר. קנדל היא נערת השער של "ווג ספרד" לחודש אוקטובר, וכמו בכל הפקה שער נהוג לצלם סרטון פרומו קצר שיקדם את הגיליון. בסרטון המדובר מצולמת קנדל לבושה בבגדי בלרינה ומבצעת תנועות ריקוד שונות, וברקע היא מדברת על ילדותה, על הדברים שהיא אוהבים ועל הרצונות שלה. 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=dzNtTCGa_p0

 

 

בסך הכול נראה תמים ונחמד, לא? ובכן, לא. מתברר שרקדנים רבים ממש כעסו על הסרטון הזה ונפגעו ממנו. לדבריהם, קנדל מעולם לא למדה ריקוד, ולכן להציג אותה רוקדת בחצאית טוטו מזלזל באמנות ובהשקעה רבת השנים שלהם.

 

https://twitter.com/chasse_away/status/777305835902992384

 

 

https://twitter.com/ohhaiicaroline/status/778233957452099584

 

 

אפילו אבי לי מילר, מורת הריקוד האהובה עלינו (סוג של), הצטרפה למקטגרים. בפוסט באינסטגרם (שכבר נמחק) היא כתבה: "אני לא נוהגת להגיב לכל הרקדניות שמעלות תמונות שבהן הן מפגינות טכניקה גרועה, אחרת לא יהיה לי זמן לשום דבר אחר! אבל אני לא אוהבת את הצילומים האלה. יש כל כך הרבה רקדניות מעולות בעולם, קנדל ג'נר היא לא אחת מהן. תתביישי לך, מאמאג'ר, קריס ג'נר! היא בחיים לא לקחה את הילדים האלה לחוג ריקוד, כדאי שהיא תיקח את נורת' ווסט לסטודיו שלי לפני שיהיה מאוחר מדי".  

 

 

וואו. קודם כול, אנחנו חושבים ש"קהילת הרקדנים" די מגזימה בתגובות שלה. קנדל לא מנסה להיות רקדנית מקצועית, היא עושה תנועות ילדותיות ושטותיות ומדברת על הילדות שלה. כלומר זה די ברור ש"ווג ספרד" צילמו מעין פרשנות אמנותית לילדה קטנה שחולמת להיות בלרינה. וחוץ מזה, לשם מה השיפוטיות והנוקשות? "את לא יכולה ללבוש טוטו כי לא התאמנת עשר שעות כל יום"? לא, בעינינו את יכולה - בעיקר כי זה כיף. בקיצור, להבדיל מ"ניכוס תרבותי" (מושג שאנחנו דווקא מאוד מאמינים בו), "ניכוס תחביבי" הוא לא משהו אמיתי. אוקיי? אוקיי. 

 

 

אה, ואבי, נורת' ווסט כן הולכת לחוג ריקוד, פשוט לא בסטודיו שלך:

 

 

 

 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)