סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

גל התקיפות ממשיך: הפעם קים קרדשיאן ולהקת פיפת' הרמוני על הכוונת

זה ממש, אבל ממש לא בסדר! 

 ראש אחד   |   29/09/2016  |    |    | 

 

רק לפני כמה ימים סיפרנו לכם שאדם זר התקיף את ג'יג'י חדיד בשבוע האופנה במילאנו. אותו בחור, שמוכר כ"מטרידן סלבס", פשוט החליט להרים - פיזית - את ג'יג'י. הזוי לכל הדעות!

 

 

למרבה הצער, המטרידן לא עצר שם.

 

אתמול, בעיצומו של שבוע האופנה בפריז, החליט התוקף להטריד גם את קים קרדשיאן. למזלה של קים, שומר הראש חד האבחנה שלה תפס את המטרידן והכניע אותו מיד, עוד לפני שהוא הצליח להגיע אל קים.

 

צפו בסרטון שהעלה שומר הראש של קים לאינסטגרם:

 

 

 

A video posted by Pascal Duvier (@pascalduvier) on

 

 

"הוא (התוקף) ידוע כמטרידן שחוזר ומטריד אנשי ציבור שוב ושוב, אבל רשויות החוק לא עושות דבר בנידון", כתב פסקל, שומר הראש של קים, בעמוד האינסטגרם שלו. והוא כל כך צודק! ובכלל, לא משנה אם מדובר בדמויות ציבוריות או באנשים אנונימיים, האיש הזה הוא מטרידן. נקודה. אנחנו לא מבינים מדוע הרשויות לא עושות את עבודתן ועוצרות אותו! 

 

גם העוזרת האישית של קים העלתה תמונה מאותו המאורע לעמוד האינסטגרם שלה. 

 

 

it's gonna be a no from me

A photo posted by steph shep (@steph_shep) on

 

 

בינתיים, בקצה השני של העולם, להקת פיפת' הרמוני נחתה במונטריי, מקסיקו, וכיאה למעמד הלהקה מעריצים רבים חיכו לבנות בשדה התעופה. העומס היה רב והבנות פילסו את דרכן בין ההמון, ומעריץ אחד, שכנראה לא לימדו אותו על מרחב אישי ועל כבוד הדדי, החליט לתפוס את אלי ברוק ולהפיל אותה אל הרצפה. 

 

למזלה של אלי, אחד המבטחים קלט את המתרחש וחילץ את הזמרת מבין ידיו של המעריץ. אלי העלתה לאינסטגרם תמונה של טקסט שכתבה, שבו היא מתארת את תחושותיה ומבקשת מכולם להיות זהירים.

 

 

 

 

לא ברור לנו מאיפה מגיעות כל התקיפות הללו לאחרונה. אנחנו חושבים שמדובר בתופעה מחרידה שמוכרחה להיפסק, ומקווים שרשויות החוק יפעלו להענשת התוקפים. אנחנו תומכים באלי ובקים! 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)