מגזין

ואתן אפילו לא צריכות גלימה! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

גל גדות, מאחורייך: 8 סיבות לכך שגם אתן וונדר-וומן

אחת הסיבות היא לא "אכילת מגש פיצה לבד", כי זה מובן מאליו.

 עינב לוגסי   |   15/06/2017  |    |    | 

הסרט "וונדר-וומן", מבית היקום הקולנועי של DC, יצא לאקרנים בשבוע שעבר וסחף אחריו המון מחמאות וציונים גבוהים בסקרים (ובצדק!), אנחנו לא יכולים לחשוב על סרט אחר שמוקרן בימים אלו ועושה חיל למען העצמת כל הבנות שבעולם! הסרט המצליח בכיכובה של גל גדות (כן, היא משלנו!) עוסק כולו בגירל-פאוור ואנחנו כאן כדי להוכיח שגם לכן יש כוחות על, רק מסוג טיפה שונה.

 

1.יש לכן כוח לשנות

אז מה אם הייטרים יגידו אחרת, לכן, בנות, יש כוח לשנות! נכון, העולם לא תמיד מלא בחדי-קרן, שוויון ואהבת חינם, אבל צעד אחד קטן שלכן בבית, בבית הספר או אפילו ברשתות החברתיות יכול לקדם את הנושאים שחשובים לכן להעביר ולשנות.

via GIPHY

2.אתן מנהיגות

לא צריך ללבוש חליפת ברזל ולאחוז בלאסו זוהר כמו של וונדר-וומן כדי להנהיג ולהוביל, גם אם נתמקד בכיתה או בסקוואד הפרטי שלכן יש לכן את היכולת להשפיע ולהנהיג קבוצה בדיוק כמו כל אחד אחר. ומי יודע, אולי ראשת הממשלה הבאה נמצאת ממש פה מולנו!

via GIPHY

3.אתן מתמודדות עם המחזור החודשי

המחזור מגיע מידי חודש, מלווה בכאבים בכלל לא נעימים ועדיין בנות צריכות להתבייש בו? ממש לא! המחזור הוא דבר טבעי לגמרי שרק מוכיח שאתן עוצמתיות בכל מצב sorry_not_sorry#.

via GIPHY

4.אתן רבות וסולחות

מכירות את המשפט "מי שרב - מאוהב"? אז ככה! גם אם רבתן עם הבסטי וזה לא נראה שאתן הולכות לדבר שוב אי פעם, אתן מבינות שזה עניין של זמן עד שתבוא הסולחה והיחסים בינכן יבואו על מקומם בשלום #שבועת_זרת

via GIPHY

5.אתן חזקות בדיוק כמו כולם

יותר מדי זמן השתמשו בשם "בת" או "נקבה" כדי לתאר מילות גנאי הקשורות לתחומי הספורט, אבל אנחנו וגם אתן יודעים שיש בנות רבות שמצטיינות בספורט, ריקוד או אפילו סתם הליכה כתחביב ומוכיחות לכולם שהחוזק והכוח הם לא נחלתם הבלעדית של הבנים.

via GIPHY

6.אתן סומכות על האינטואיציה שלכן

אפשר לקרא לזה תחושות בטן ואולי אתן פשוט יודעות מה הדבר הנכון בשבילכן. לא משנה אם המושג "אינטואיציה נשית" הוא מיתוס או לא, העיקר הוא שאתן מכירות את עצמכן יותר מכל אדם אחר ויודעות מה יקלע לטעם האישי שלכן. אצלנו למשל, זה פיצה.

via GIPHY

7.אתן הולכות לפי הלב שלכן

אם זה בבחירת מגמה, תחביבים או אפילו מה תגידו לקראש כשתפגשו אותו - אתן תמיד צריכות ללכת לפי הלב שלכן. נכון שלפעמים גם הלב טועה, אבל תראו אותנו, טעינו בהזמנה והגיעה אלינו פיצה עם אננס, ועכשיו? אנחנו מכורים!

via GIPHY

8.אתן מיוחדות ויחידות במינכן

לא משנה מה, אף פעם אל תנסו להיות העתק של מישהו אחר. לכל אחת יש את הכישרונות שלה, את הטעם שלה והמראה שלה וזה מה שכל כך יפה בכן! מה הטעם בלרצות להיות מישהי אחרת אם העולם יפספס בנות מיוחדות כמוכן? love_yourself#

 

via GIPHY